Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/16
2/16
3/16
4/16
5/16
6/16
7/16
8/16
9/16
10/16
11/16
12/16
13/16
14/16
15/16
16/16
499 000 PLN (2 054 zł/m2)
Wałcz (Zachodniopomorskie, pow. Wałecki)
Dom na sprzedaż
242.9m2 7 2
  • Jeśli poszukujesz przestronnego, atrakcyjnego, funkcjonalnego oraz rodzinnego domu z dużym i w pełni uzbrojonym budynkiem gospodarczym. Ta oferta powinna Cię zatem zainteresować.#nieruchomość w pełni uzbrojona #świetna lokalizacja...
Jeśli poszukujesz przestronnego, atrakcyjnego, funkcjonalnego oraz rodzinnego domu z dużym i w pełni uzbrojonym budynkiem gospodarczym. Ta oferta powinna Cię zatem zainteresować.
#nieruchomość w pełni uzbrojona
#świetna lokalizacja
#atrakcyjna cena
#funkcjonalny układ
#piwnica pod całym bydynkiem
#garaż w bryle budynku
#bardzo duży taras

Przedmiotem oferty jest DOM JEDNORODZINNY zlokalizowany na osiedlu Raduń w Wałczu
(woj zachodniopomorskie)o powierzchni użytkowej ok. 150,9 m2 (nie wliczając części piwnicznej),
położony na działce o powierzchni 654 m2
Dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, wykonany w systemie tradycyjnym, murowanym, ściany ocieplone styropianem. Nad główną bryłą budynku dach dwuspadowy.
Budynek stanowi prostą zwartą bryłę. Słoneczny charakter wnętrz z centralnie położoną kuchnią to niewątpliwe atuty tego domu.
Ściany i sufity w poszczególnych pomieszczeniach gipsowane i malowane. W pomieszczeniach mokrych (obu łazienkach) ceramiczne okładziny ścienne. Na posadzkach terakota, panele, deska.
Stolarka okienna PVC.
Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:
WYSOKI PARTER:
•Cztery pokoje (pow. około 15,0 m2; 14,0m2; 13,4 m2; 11,5 m2)
•Łazienka z kabiną prysznicową (pow. około 4,7 m2)
•Korytarz, komunikacja (pow. około 17,9m2)
•Wiatrołap (pow. około 1,55 m2)
•Kuchnia (pow. około 14,0 m2)
Łączna powierzchnia części parterowej budynku w granicach 92 m2
Z korytarza wejście na piętro oraz do piwnicy, w której znajdują sie pomieszczenia gospodarcze, kotłownia z piecem gazowym dwufunkcyjnym (c.o. i c.w.u.) oraz garażem.
PIĘTRO:
•Trzy pokoje (pow. około 17,6 m2; 14,7m2; 14,0m2)
•Łazienka z wanną (pow. około 7,7 m2)
•Korytarz z wyjściem na balkon zlokalizowany od frontu budynku (pow. około 4,9m2)
Łączna powierzchnia piętra w granicach 58,9 m2
Duży taras o powierzchni ok. 35 m2 na piętrze to niewątpliwy atut tego domu.
Na terenie działki posadowiony budynek gospodarczy z trzema niezależnymi wejściami (dwoma na parterze i jednym na piętrze. Budynek piętrowy, ocieplony, ogrzewany piecem gazowym zlokalizowanym w części piwnicznej budynku mieszkalnego, ze stolarką okienną PVC, z wydzielonymi pomieszczeniami w tym m.in. wyposażonymi w węzeł sanitarny (woda, kanalizacja sanitarna). Łączna powierzchnia obu kondygnacji w granicach 160 m2
Nieruchomość trwale ogrodzona od frontu ogrodzenie stalowe, z trzema bramami dwuskrzydłowymi (z czego jedną do garażu) oraz furtką.
Nieruchomość w pełni uzbrojona. Media: energia elektryczna, woda (z wodociągu gminnego), grawitacyjna kanalizacja sanitarna i deszczowa (sieć gminna), gaz ziemny (z sieci), światłowód.
Przedmiotowa nieruchomość usytuowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy w niedalekiej odległości od jeziora Raduń i terenów spacerowych wzdłuż jego brzegu.
Rozważasz kredytowanie nieruchomości?
Przy zakupie wyżej wymienionej nieruchomości pomagamy w uzyskaniu aktualnie najkorzystniejszego kredytu na rynku.
JEŚLI CHCESZ SIĘ UPEWNIĆ ŻE WŁAŚNIE TERAZ ZNALAZŁEŚ DOM KTÓREGO SZUKAŁEŚ ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ, ZAPOZNAM CIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY!!!
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.


Kontakt:
Agnieszka Holz-Wawrzyniak
tel. 730 60 70 80

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: