Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
49 000 PLN (42 zł/m2)
Błędowa Tyczyńska (Podkarpackie, gm. Chmielnik)
Działka na sprzedaż
1178m2
  • Do sprzedaży działka rekreacyjna w miejscowości Błędowa Tyczyńska (gm. Chmielnik) Działka o numerze ewidencyjnym @ma powierzchnię @, @ar i wymiary ok @m x @m. Dostęp do nieruchomości realizowany jest z drogi powiatowej...
Do sprzedaży działka rekreacyjna w miejscowości Błędowa Tyczyńska (gm. Chmielnik) Działka o numerze ewidencyjnym 2000 ma powierzchnię 11,78 ar i wymiary ok 58m x 28m.
Dostęp do nieruchomości realizowany jest z drogi powiatowej poprzez drogę wewnętrzną asfaltową.
Grunt nachylony zarośnięty drzewami. Najbliższa okolica to pagórkowaty teren porośnięty lasami.
Media:
- prąd na działce
- gaz na działce
- woda - z własnej studni głębinowej
- kanalizacja - na działce sąsiedniej ok. 35m, w drodze dojazdowej lub ewentualnie przydomowa oczyszczalnia lub bezodpływowy zbiornik na ścieki.
Istnieje możliwość zakupienia widokowej działki z wydanymi WZ nr 2039 o pow. 36,63 ar, która znajduje się kilka metrów dalej, po drugiej stronie drogi asfaltowej.
Dojazd do granic Rzeszowa zajmuje ok 13 min.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych.
Lokalizacja zapewnia dostęp do:
Sklep 1km
Szkoła 1,3km
Kościół 1,25km
Bardzo duży kompleks leśny 1,25km
Stawy wędkarskie 3km
Jeżeli szukasz przestrzennej działki pod budowę blisko natury, zadzwoń i umów się na prezentację
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
 

Zobacz także inne ogłoszenia: