Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8
239 000 PLN (69 zł/m2)
Budno (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)
Działka na sprzedaż
3439m2
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3439m2 położona w Budnie obok Goleniowa, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.Działka równa w kształcie prostokątna o wymiarach 51x67m.Działka nie jest objęta miejscowym planem...
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3439m2 położona w Budnie obok Goleniowa, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Działka równa w kształcie prostokątna o wymiarach 51x67m.
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Warunki zabudowy zostały wydane w 2022 r,
- dwa budynki mieszkalne jednorodzinne
- wskaźnik powierzchni zabudowy 9.5%
- kąt nachylenia połaci dachowych 30%-45%
- wysokość głównej kalenicy do 8.5m
- ujęcie wody własne
- zbiornik bezodpływowy ( szambo) lub przydomowa oczyszczalnia ścieków

Niewątpliwym atutem działki jest jej lokalizacja. Najbliższa okolica jest bardzo cicha zaś sama wieś
Budno to spokojna miejscowość, , bardzo dobrze skomunikowana z Goleniowem- zaledwie 10 min.
Dojazd do Stargardu 30 min, Szczecin 40 min.

Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Łukasz Łunkiewicz

Doradcy finansowi firmy NOTUS współpracujący z Freedom - Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszam również do naszego oddziału:

Freedom Nieruchomości Szczecin| 70-255 Szczecin, ul. Łokietka 7/9"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: