Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

350 000 PLN (350 000 zł/m2)
Gorzów Wielkopolski, Śródmieście (Lubuskie, pow. Gorzów Wielkopolski)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
  • Oferta Archiwalna:
    TEREN INWESTYCYJNY POD ZABUDOWĘ USŁUGOWĄ W CENTRUM GORZOWA***ZARAZERWOWANE UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ***Działka o powierzchni 513 mkw położona w Centrum Gorzowa Wlkp. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi ok. 250 m.Dojazd na...
Oferta Archiwalna:
TEREN INWESTYCYJNY POD ZABUDOWĘ USŁUGOWĄ W CENTRUM GORZOWA

***ZARAZERWOWANE UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ***

Działka o powierzchni 513 mkw położona w Centrum Gorzowa Wlkp. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi ok. 250 m.
Dojazd na działkę drogą asfaltową - z dużym natężeniem ruchu.

Działka w kształcie prostokąta.

Na terenie znajduje się budynek jednokondygnacyjny, niemieszkalny, bez zadaszenia o powierzchni ok. 200 mkw, do kapitalnego remontu.

Teren na którym usytuowana jest działka w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod usługi ogólnomiejskie (publiczne, komercyjne). Jest to obszar porządkowania i uzupełniania istniejących struktur.

Miejsce idealne na prowadzenie usługowej działalności gospodarczej lub mieszkaniowej.
Bliska odległość od PKP oraz PKS.

Cena: 350.000 zł.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)