Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5
520 000 PLN (430 zł/m2)
Kępa (Wielkopolskie, gm. Ślesin)
Działka na sprzedaż
1209m2
Budowlana uzbrojona linia brzegowa gm Ślesin
  • NA SPRZEDAŻ:Działka budowlana z linią brzegową jeziora licheńskiego o powierzchni ogrodzonej 1209m2 w miejscowości Kępa gmina Ślesin. DZIAŁKĘ obowiązuje MIEJSCOWY PLAN zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu...
NA SPRZEDAŻ:

Działka budowlana z linią brzegową jeziora licheńskiego o powierzchni ogrodzonej 1209m2 w miejscowości Kępa gmina Ślesin. 

DZIAŁKĘ obowiązuje MIEJSCOWY PLAN zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego co jest rzadkością nad jeziorami. Można pobudować normalny dom mieszkalny całoroczny

Miejsce gdzie się znajduje tworzy wrażenie mieszkania na wyspie ponieważ otoczona jest kanałami i jeziorami Licheńskim oraz Pątnowskim.

Działka OGRODZONA od frontu, UZBROJONA W PRĄD I WODOCIĄG a także posiada przydomową oczyszczalnie ścieków.

Wymiary 54x32

NAJWAŻNIEJSZE CECHY OFERTY:

- Linia brzegowa
- Atrakcyjne miejsce tworzące klimat mieszkania na wyspie pośrodku pojezierza Konińskiego
- Działka BUDOWLANA pod dom całoroczny 
- Uzbrojona w Wodę, Prąd i posiada przydomową oczyszczalnie ścieków
- Ogrodzona od frontu
- 1209m2
- Działka zagospodarowana, wyrównana, posiana trawa

Zapraszam na prezentacje:

Stróżyński Paweł
Czas Nieruchomości
797998765-

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
 

Zobacz także inne ogłoszenia: