Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

400 000 PLN (400 000 zł/m2)
Kępa (Wielkopolskie, gm. Ślesin)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
Działka linia brzegowa w gm. Ślesin j. Licheńskie
  • Oferta Archiwalna:
    Do zaprezentowania mam działkę usytuowaną w niesamowicie pięknym miejscu tuż nad od jeziorem Licheńskim.. Działka o powierzchni 1050m2Działka znajduje się w gminie Ślesin, w miejscowości Kępa, otoczona okolicznymi jeziorami jak...
Oferta Archiwalna:
Do zaprezentowania mam działkę usytuowaną w niesamowicie pięknym miejscu tuż nad od jeziorem Licheńskim.. Działka o powierzchni 1050m2

Działka znajduje się w gminie Ślesin, w miejscowości Kępa, otoczona okolicznymi jeziorami jak na wyspie.

Zalety działki:

- położona bezpośrednio przy jeziorze
- linia brzegowa jeziora
- zadrzewiona
- WODA w jeziorze licheńskim jest ciepła, nawet 23 stopnie z uwagi na fakt kanału zrzutowego elektrowni
- Wspaniałe usytuowanie pośrodku jezior i lasów
- w pobliżu liczne lasy i stawy
- piękna i spokojna okolica
- linia energetyczna w drodze
- możliwość wybudowania studni głębinowej

Jeśli marzysz o bezcennym widoku, spędzaniu czasu wśród lasów, nad wodą, ta oferta jest dla ciebie.

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi kosztów dla biura nieruchomości.

Zapraszam na prezentację

Stróżyński Paweł
Czas Nieruchomości
797998765

Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Zobacz także inne ogłoszenia: