Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

620 000 PLN (620 000 zł/m2)
Kobylnica (Pomorskie, pow. Słupski)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
-m2
  • Oferta Archiwalna:
    Doskonała Inwestycja, Kobylnica DUŻA działka w Atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej - 8502 m2- Atrakcyjna cena - tylko 73 zł m2- korzystna lokalizacja w rozwijającej się części Kobylnicy- działka...
Oferta Archiwalna:
Doskonała Inwestycja, Kobylnica DUŻA działka w Atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej - 8502 m2

- Atrakcyjna cena - tylko 73 zł / m2
- korzystna lokalizacja w rozwijającej się części Kobylnicy
- działka idealnie nadaje się pod inwestycję
- brak obciążeń na nieruchomości
- dobry dojazd
- cicha i spokojna okolica

Działka o powierzchni 0,8502 ha, znajduje się przy ul. Topolowej w Kobylnicy. W planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach produkcyjno - usługowych.
Dojazd do działki jest drogą utwardzoną zarówno od ul. Młyńskiej jak i ul. Głównej. W niewielkiej odległości od nieruchomości znajdują się nowo powstałe osiedle domów wielorodzinnych.
Wszystkie media znajdują się w drodze przebiegającej bezpośrednio przy nieruchomości.
Znany jest przebieg dróg gminnych wokół działki, a ich rozmieszczenie powoduje, że działka jest bardzo atrakcyjna zarówno dla inwestorów chcących wybudować zakład produkcyjny lub usługowy jak i dla DEWELOPERA, który chciałby zagospodarować działkę kilkoma domami wielorodzinnymi.

Zapraszam na prezentację i składanie ofert.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu KREDYTU i zapewniamy pomoc w załatwieniu formalności związanych z transakcją.
Prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych. Do transakcji należy doliczyć 2% podatku PCC, opłatę za obsługę transakcji oraz taksę notarialną.

W przypadku pytań proszę o email lub telefon, z przyjemnością na wszystkie odpowiem.
Zapraszam do kontaktu.

Marek Krupa, tel: 533 668 366
Zapraszam również do naszego biura; Słupsk ul. Kilińskiego 45 lokal 14 (I piętro)"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Osoba kontaktowa: Marek Krupa

Tel: +48533668366

Zobacz także inne ogłoszenia: