Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9
112 517 PLN (37 zł/m2)
Krzywice (Zachodniopomorskie, gm. Osina)
Działka na sprzedaż
3041m2
  • Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 3041 m2, z wydanymi warunkami zabudowy.Ukształtowanie działki płaskie.Do nieruchomości prowadzi żwirowa droga dojazdowa.Dużym atutem działki jest spokojna i cicha okolica,...
Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 3041 m2, z wydanymi warunkami zabudowy.
Ukształtowanie działki płaskie.
Do nieruchomości prowadzi żwirowa droga dojazdowa.
Dużym atutem działki jest spokojna i cicha okolica, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i pól oraz dobra komunikacja (niewielka odległość od pobliskich miejscowości i drogi S6).

W najbliżej położonej wsi Osina sklepy, punkty usługowe, boiska, dworzec PKP.

Wydane warunki zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny, powierzchnia zabudowy 8% (200 m2), wysokość zabudowy 7-9 m, dach dwuspadowy, studnia, przydomowa oczyszczalnia lub zbiornik, prąd w drodze - warunki do wglądu. Istnieje możliwość podziału.

W pobliżu:
Osina - 2km
Krzywica - 2,5km
Droga S6 - 5km
Goleniów - 16km

PODOBA Ci się ta oferta ? Jeżeli tak:
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji lub umówienia się na prezentację.

Pozdrawiam,

Łukasz Łunkiewicz

Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać lub szukasz innej nieruchomości? Zapraszam do kontaktu!
Doradcy finansowi firmy NOTUS współpracujący z Freedom - Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszam również do naszego oddziału:
Freedom Nieruchomości Szczecin| 70-255 Szczecin, ul. Łokietka 7/9"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: