Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

215 000 PLN (215 000 zł/m2)
Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
  • Oferta Archiwalna:
    Oferta na wyłączność.Ofertą sprzedaży jest działka o obszarze 0,3010 ha w Zieleniewie gmina Kobylanka.Działka w kształcie kwadratu. Woda i energia elektryczna w drodze gminnej tuż przy działce.Działka w otulinie lasu natomiast...
Oferta Archiwalna:

Oferta na wyłączność.
Ofertą sprzedaży jest działka o obszarze 0,3010 ha w Zieleniewie gmina Kobylanka.
Działka w kształcie kwadratu. Woda i energia elektryczna w drodze gminnej tuż przy działce.
Działka w otulinie lasu natomiast do jeziora Miedwie około 3 km.
Bardzo spokojna i cicha okolica.
Połączenie kolejowe ze stacji Miedwiecko do centrum Szczecina i Stargardu oraz dojazd nową drogą nr S10.
Działka powyższa posiada dostep do drogi publicznej. Obecnie nie posiada obowiązujacego planu zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o warunki zabudowy, część sąsiednich działek jest juz zabudowana. Na sąsiedniej działce stoi budynek mieszkalny do ktorego doprowadzona jest energia elektryczna i woda.
Symbol użytku dla działki – LIV, LV. (łaki, pastwiska).Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl.

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy sie z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji.


Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Osoba kontaktowa: Rafał Gonera

Tel: +48690033533

Zobacz także inne ogłoszenia: