Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/5

2/5

3/5

4/5

5/5

1 048 687 PLN (89 zł/m²)
Rybnik
Archiwalna - Działka na sprzedaż
11783.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    Oferujemy Państwu do sprzedaży DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ w Rybniku o powierzchni 11 783m2 usytuowaną w REWELACYJNYM MIEJSCU, niedaleko śródmieścia. Bardzo dobry dojazd do centrum Rybnika, autostrady A1, do dróg...
Oferta Archiwalna:

Oferujemy Państwu do sprzedaży DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ w Rybniku o powierzchni 11 783m2 usytuowaną w REWELACYJNYM MIEJSCU, niedaleko śródmieścia. Bardzo dobry dojazd do centrum Rybnika, autostrady A1, do dróg głównych w kierunku Żor, Jastrzębia, Wodzisławia, Raciborza, a w najbliższym czasie także z budowaną trasą Pszczyna-Racibórz. TO JEDEN Z OSTATNICH TAK DUŻYCH TERENÓW BLISKO CENTRUM!!! Idealne miejsce na wszelkie inwestycje!
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się w terenie oznaczonym
symbolem U - TERENY ZABUDOWY USŁUGOWEJ, dopuszczalne przeznaczenie to również: mieszkania funkcyjne, garaże dla samochodów osobowych, obiekty i urządzenia obsługi komunikacji kołowej, parkingi,drogi wewnętrzne, dojazdy, ciągi pieszo-jezdne, ścieżki rowerowe, chodniki, zieleń urządzona, obiekty małej architektury,sieci i obiekty infrastruktury technicznej.
Maksymalna intensywność zabudowy - 1,2.
Maksymalna powierzchnia zabudowy - 60 %, minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej - 30 %, maksymalna wysokość zabudowy: obiekty administracyjne - 36,0 m, garaże - 6,0 m, mieszkania funkcyjne - 10,5 m, pozostałe budynki - 15,0 m przy czym w przypadkach uzasadnionych kompozycją przestrzenną zespołu zabudowy i potrzebami wynikającymi z prowadzonej działalności usługowej - 30,0 m, budowle i parkingi wielopoziomowe - 15,0 m, pozostałe obiekty budowlane - 6,0 m.
IDEALNE WYMIARY: działka prawie prostokątna, w najwęższym miejscu 51m szerokości, długa na ponad 200m. DOSTĘPNE MEDIA: prąd, woda miejska, możliwość doprowadzenia gazu miejskiego.

Cena do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację w terenie.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bożena Lisewska (licencja nr: 2662 )

--------------------------

Jesteś zainteresowany? Poszukujesz innej nieruchomości? Zostaw nam swój numer telefonu oddzwonimy.
Jestem do dyspozycji od 9-17 i podaję dodatkowe nr telefonu ......


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my