Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

900 000 PLN (28 zł/m²)
Tomaszów Mazowiecki, Piaskowa
Archiwalna - Działka na sprzedaż
31942.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    Do sprzedania działka przemysłowa z planem zagospodarowania pod przemysł, produkcję i działalność produkcyjno-przemysłową. Teren jest również przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz gospodarowanie...
Oferta Archiwalna:
Do sprzedania działka przemysłowa z planem zagospodarowania pod przemysł, produkcję i działalność produkcyjno-przemysłową.

Teren jest również przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz gospodarowanie odpadami.

Teren w pełni jest uzbrojony. W otoczeniu działek znajdują się liczne zakłady produkcyjne. Dobry dojazd drogą asfaltową oraz drogą z kostki brukowej. W pobliżu znajdują się również biura do wynajęcia.

Działki znajdują się na terenach przemysłowych w Tomaszowie Mazowieckiej.

Poniżej zestawienie działek wraz z ich numerami i powierzchnią:

TEREN PRZEMYSŁOWY 162/73

KOMUNIKACJA

Bezpośrednio przy działce przebiega droga tranzytowa oraz 2 km od działki znajduje się trasa S8
Do działki przylegają tereny PKP wraz z przeładownią
Lotnisko 50 km ( Łódź )
Warszawa 100 km

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Zapraszam również do rozmowy przy kawie w naszym biurze w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 3, lok. 6.

Anna Stursiak
tel.: 602 728 855
tel. do biura: 22 308 78 00
e-mail: a.stursiak@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."