Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/11

2/11

3/11

4/11

5/11

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11

11/11

4 860 000 PLN (176 zł/m²)
Trzebinia, Kopalniana
Działka na sprzedaż
27686.00m²
  • Działka przemysłowa w Trzebini pomiędzy Krakowem, a KatowicamiLOKALIZACJANieruchomość gruntowa znajduje się w Trzebini - mieście powiatu Chrzanowskiego, w którym znajdują się liczne zakłady przemysłowe, m. in. cementowe,...
Działka przemysłowa w Trzebini pomiędzy Krakowem, a Katowicami

LOKALIZACJA
Nieruchomość gruntowa znajduje się w Trzebini - mieście powiatu Chrzanowskiego, w którym znajdują się liczne zakłady przemysłowe, m. in. cementowe, petrochemiczne, czy energetyczne. Działka położona jest 4,5 km od zjazdu na autostradę A4, w bardzo bliskiej odległości od aglomeracji miasta Kraków i Katowice. Trzebinia jest zaliczana do Krakowskiego Okręgu Przemysłowego.
W pobliżu działki szkoła podstawowa, Lewiatan, przystanek autobusowy. Dodatkowo w niedalekiej odległości Las Trzebinia, a więc wiele terenów zielonych i spacerowych.

DZIAŁKA
Działka o pow. niespełna 2,77ha położona jest pomiędzy ulicą Lipcową i Kopalnianą. Działka płaska o kształcie trójkąta. Wszystkie media w pobliżu działki. Istnieje możliwość zabudowy inwestycyjno-przemysłowej tj. hale, magazyny, zakłady przemysłowe.
Brak MPZP.

CENA: 4 860 000 zł netto

————————————————————————————-
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
————————————————————————————-

Czy wiesz, że z Private House Brokers możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Wirtualna wizyta. -- Wirtualna Wizyta:


ul. Sukiennicza 8

31-069 Kraków

Osoba kontaktowa: Kamil Pytel

Tel: +48799350860 - wyślij wiadomość sms