Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11
79 000 PLN (232 zł/m2)
Gdańsk, Jasień (Pomorskie, pow. Gdańsk)
Działka na sprzedaż
340m2
Domek z własnym ogródkiem blisko centrum Gdańska
  • Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ATUTY Na sprzedaż prawo do użytkowania zagospodarowanej działki z domkiem w gdańskiej dzielnicy Jasień. Mnóstwo zielonych terenów, jezioro, cicha...
Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

ATUTY
Na sprzedaż prawo do użytkowania zagospodarowanej działki z domkiem w gdańskiej dzielnicy Jasień. Mnóstwo zielonych terenów, jezioro, cicha i spokojna okolica oraz domek z całorocznym dostępem do mediów! 


LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im A. Lendziona. ROD znajduje się w świetnie skomunikowanej gdańskiej dzielnicy Jasień. Lokalizacja to złoty środek pomiędzy dostępem do cywilizacji, a ciszą i spokojem działki rekreacyjnej. Najbliższe środki komunikacji miejskiej i sklep spożywczy znajdują się kilometr dalej.
Kilometr od działki znajduje się jezioro Jasień, a dłuższy spacer przez zielone tereny zaprowadzi wprost do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego!


DZIAŁKA
Powierzchnia działki wynosi 340 m2. Działka jest zagospodarowana, z ogródkiem, blaszanym składzikiem na narzędzia (6m2) oraz domkiem (12m2) z tarasem (3m2). 
W domku znajduje się aneks kuchenny i łóżko dwuosobowe. Wyposażenie domku jak i składzika również przechodzi na nowego właściciela. 

Działka posiada całoroczny dostęp do mediów (woda, prąd).

Teren działek jest ogrodzony z bramą wjazdową na pilota. Dojazd został utwardzony, natomiast samochód można zaparkować na terenie działki.Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami.