Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5
209 000 PLN (53 zł/m2)
Orzechowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)
Działka na sprzedaż
3936m2
  • Mam przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położoną działkę nad jeziorem Szóstak w miejscowości Orzechowo. Działka o pow. @. @m @objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością budowy...
Mam przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położoną działkę nad jeziorem Szóstak w miejscowości Orzechowo. Działka o pow. 3.936 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością budowy budynków rekreacyjnych wraz z udziałem w działce dostępowej do jeziora Szóstak. Odległość do jeziora wynosi ok 900 m. Prezentowana nieruchomość położona jest na wzniesieniu, z którego roztacza się piękny widok na okolicę.
Istnieje możliwość podziału działki na 2 mniejsze.

Działka jest ogrodzona i uzbrojona, doprowadzona jest energia elektryczna 230/400 V. Okolica jest spokojna i atrakcyjna o wysokich walorach krajobrazowych, idealna dla osób, które chcą uciec od gwaru i hałasu miejskiego. Jezioro Szóstak posiada I i II klasę czystości oraz objęte jest strefą ciszy. Jezioro jest silnie wydłużone. Jego długość maksymalna wynosi 6500 m, a szerokość 1300 m.
W bliskiej okolicy w gminie Stare Juchy znajdują się wszelkie niezbędne udogodnienia - sklepy, szkoła, urząd gminy, placówka medyczna. Liczne ścieżki rowerowe, trasy spacerowe i zabytki mazurskie czynią lokalizację atrakcyjną nie tylko dla mieszkańców, ale również dla turystów. Jeśli marzysz o swoim własnym, spokojnym miejscu, blisko przyrody, bez uciążliwych sąsiadów za ścianą, miejscu, gdzie możesz czuć się w pełni swobodnie, to nie przegap tej wyjątkowej oferty!

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
 

Zobacz także inne ogłoszenia: