Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
115 000 PLN (65 zł/m2)
Czarne Błoto (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)
Działka na sprzedaż
1769m2
  • Jesteś szukasz spokojnego miejsca blisko lasu ale jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta to polecam tą ofertę. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Czarne Błoto , gmina Zławieś Wielka . Działka o numerze 2597 zajmuje...
Jesteś szukasz spokojnego miejsca blisko lasu ale jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta to polecam tą ofertę.

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Czarne Błoto , gmina Zławieś Wielka . Działka o numerze 259/7 zajmuje powierzchnię 1769m2 i ma kształt prostokąta. Nie posiada planu miejscowego wiec trzeba wystąpić do gminy o warunki zabudowy.

Ogromnym atutem jest dojazd do drogi wewnętrznej, drogą gminną asfaltową od strony Bydgoszczy jak i Torunia. Razem z działką w cenie jest wliczony udział w drodze wewnętrznej.

Działka nieuzbrojona - woda miejska oraz prąd w drodze gminnej , aktualnie brak gazu i kanalizacji.

Dojazd do Torunia, jak i Bydgoszczy to zaledwie 15 - 20 minut. Ciche, spokojne sąsiedztwo. W niedalekiej odległości, nowa, luźna zabudowa jednorodzinna.

Zapraszam do kontaktu .Małgorzata Stefańska
tel. 532 235 215
m.stefanska@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszamy do naszego biura w Toruniu przy ul. Polnej 7B lok. 25

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: