Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

90 000 PLN (90 000 zł/m2)
Dobra (Podkarpackie, gm. Sieniawa)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
-m2
  • Oferta Archiwalna:
    Planujesz budowę domu i szukasz dużej działki? Cenisz sobie cisze i spokój? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Dobra, gmina...
Oferta Archiwalna:
Planujesz budowę domu i szukasz dużej działki? Cenisz sobie cisze i spokój? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Dobra, gmina Sieniawa, powiat przeworski.
Działki są oddalone od centrum miasta Sieniawa jedynie 5 km.

Niezwykłe położenie nieruchomości pozwoli cieszyć się nowym nabywcom niesamowitymi atutami okolicy oraz otaczającej jej przyrody.
Doskonałe usytuowane działek o płaskiej powierzchni dają możliwość szybkiej budowy, bez konieczności zwlekania w czasie i wyrównywania terenu.

Prezentowane nieruchomości są działkami rolnymi o IV oraz V klasie więc nic nie stoi na przeszkodzie by wystąpić o warunki zabudowy.

- Działka 756/10 o powierzchni 3843 m2, klasa gruntu PS V, przybliżone wymiary 62 x 55 metrów, cena 90 000 zł
- Działka 756/11 o powierzchni 3840 m2, klasa gruntu PS IV, przybliżone wymiary 62 x 55 metrów, cena 90 000 zł
- Działka 756/12 o powierzchni 3597 m2, klasa gruntu PS IV, przybliżone wymiary 58 x 63 metrów, cena 90 000 zł

Media:
Woda: na sąsiedniej działce,
Prąd: na działce,
Kanalizacja: brak (budowa szamba ekologicznego),
Gaz: brak.

Dojazd do działek drogą asfaltową oraz drogą utwardzoną gminną.

Zachęcam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Opiekun oferty: Filip Bolanowski nr tel. 791 338 225
e-mail: f.bolanowski@idealhome.pl
Serdecznie zapraszam

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Ideal Home Nieruchomości.
--------------------------------------------------------------------------------------

Kupując nieruchomość z firmą Ideal Home Nieruchomości otrzymasz:
- kompleksową obsługę transakcji od momentu prezentacji po przekazanie nieruchomości tuż po akcie notarialnym,
- doradztwo kredytowe,
- doradztwo ubezpieczeniowe,
- firmę budowlaną w sytuacji, gdy zdecydujesz się na wykonanie remontu w nowo zakupionej nieruchomości.

Firma Ideal Home Nieruchomości została wybrana najlepszym biurem nieruchomości na terenie Podkarpacia. Jesteśmy biurem, które standard pracy, oraz zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu, dlatego też ORŁY NIERUCHOMOŚCI 2019 trafiły właśnie w Nasze ręce.

Zakup nieruchomości łączy się z wydatkiem sporych nakładów pieniężnych, dlatego też zaufaj profesjonalistom i zgłoś się do Ideal Home.

Sprawdź nasze opinie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Dla nas liczysz się Ty i bezpieczeństwo całej transakcji. Dzięki czemu cieszymy się najlepszą opinią pośród tak wielu biur nieruchomości.

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Generała Jarosława Dąbrowskiego 18.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Ideal Home Nieruchomości lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zobacz także inne ogłoszenia: