Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

145 000 PLN (145 000 zł/m2)
Fabianki (Kujawsko-Pomorskie, pow. Włocławski)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
  • Oferta Archiwalna:
    Zapraszamy do Arkadia Nieruchomości, gdzie prezentujemy Państwu niezwykłą okazję nabycia urokliwej działki na sprzedaż, położonej w malowniczej miejscowości Fabianki. Prezentacja działki Dronem: ...
Oferta Archiwalna:

Zapraszamy do Arkadia Nieruchomości, gdzie prezentujemy Państwu niezwykłą okazję nabycia urokliwej działki na sprzedaż, położonej w malowniczej miejscowości Fabianki.

Prezentacja działki Dronem:
https://www.youtube.com/watch?v=gWvKfzeAWLM

Ta przepiękna działka o powierzchni całkowitej 1447 m2 znajduje się w malowniczej miejscowości Fabianki, obok lasu, co daje możliwość wyjścia do natury bezpośrednio z własnego terenu. Dodatkowo, niedaleko znajduje się jezioro, co stanowi dodatkowy atut dla miłośników spędzania czasu nad wodą.

Jest to idealne miejsce dla osób pragnących stworzyć swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku. Oferowana powierzchnia pozwala na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni, stworzenie przytulnych zakątków i ogrodu pełnego zieleni.

Nieruchomość ma płaskie ukształtowanie, co ułatwia proces planowania budowy oraz maksymalizuje komfort użytkowania. Kształt prostokąta otwiera wiele możliwości aranżacyjnych, umożliwiając swobodne projektowanie i zabudowę.

Wyobraź sobie swoje wakacje spędzane w cieniu drzew i śpiewie ptaków, a wieczory spędzone przy ognisku w otoczeniu przyrody.

Nie zwlekaj! Ta wyjątkowa działka w Fabiankach może stać się Twoim wymarzonym miejscem do budowy domu i spełnienia marzeń o idealnym, wiejskim życiu. Przyjedź i przekonaj się, jak piękne i spokojne jest to miejsce!

Powierzchnia : 1447 m2
Cena : 145 000
Lokalizacja : Fabianki
Klasoużytek : RVI ,ŁIV

Kontakt : tel. 533-510-412

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości.

Nasz Doradca Kredytowy bezpłatnie pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

UWAGA - Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług.
Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Nowakowska licencja 20302.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Zobacz także inne ogłoszenia: