Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

99 000 PLN (99 000 zł/m2)
Gady (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)
Archiwalna - Działka na sprzedaż
  • Oferta Archiwalna:
    Atrakcyjna działka w Gadach, położna w niezwykle cichej i spokojnym miejscu z przepięknym widokiem na okoliczne łąki i pola. Dla działki istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy.LOKALIZACJA:Gady to nieduża wieś w gminie...
Oferta Archiwalna:
Atrakcyjna działka w Gadach, położna w niezwykle cichej i spokojnym miejscu z przepięknym widokiem na okoliczne łąki i pola. Dla działki istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy.

LOKALIZACJA:
Gady to nieduża wieś w gminie Dywity, około 13 km na północ od Olsztyna z dobrym dojazdem.
We wsi prężnie działa Gminny Ośrodek Kultury, znajduje się w niej sklep spożywczy. Do najbliższej Szkoły Podstawowej w Dywitach ok. 10 km.
W sąsiedztwie działki rozproszona zabudowa mieszkaniowa.
Widok na tereny zielone.

DZIAŁKA:
Oferta dotyczy działki 28/31 obręb Gady gmina Dywity. Działka ma powierzchnię 3001 m2 i nieregularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 53 m x 57 m. Działka doskonale nasłoneczniona o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.
Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 80 m polną drogą wewnętrzną..
Media: przyłącze energetyczne wykona operator po podpisaniu umowy, prąd w drodze w odległości około 50 m, należy wykonać szczelne szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Gminna sieć wodociągowa w odległości około 50 m od działki.

POŚREDNIK
Hubert Kałaska
tel. 602 490 891
email: hubert@newhouse.co

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Osoba kontaktowa: Hubert Kałaska

Tel: +48602490891

Zobacz także inne ogłoszenia: