Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8
159 000 PLN (199 zł/m2)
Kaczory (Wielkopolskie, pow. Pilski)
Działka na sprzedaż
800m2
  • Polecam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 800 m2 położonej w miejscowości Kaczory (gmina Kaczory) zlokalizowanej w centralnej części miasta przy ulicy Kościelnej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy...
Polecam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 800 m2 położonej w miejscowości Kaczory (gmina Kaczory) zlokalizowanej w centralnej części miasta przy ulicy Kościelnej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy meszkaniowej jednorodzinnej, zaledwie 250 m od szkoły podstawowej i boiska sportowego Orlik oraz ok. 400 m od Urzędu Miasta i Gminy i pływalni Relaks.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Kaczory - rejon ulicy Kościelnej, Dworcowej i Mlecznej przedmiotowa działka zlokalizowana jest na terenie oznaczonym jako 4MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.
Zgodnie z MPZP ustala się m.in.:
- maksymalna wysokość budynku 10 m,
- maksymalna liczba kondygnacji - dwie nadziemne,
- dopuszcza się podpiwniczenie budynku,
- geometraia głównych połaci dachu - dacy płaskie lub dachy strome dwu- lub wielospadowe o nachyleniu 30° - 45°
Niewątpliwym atutem działki jest jej uzbrojenie (w drodze):
sieć energetyczna, gazociąg, wodociąg, kanalizacja sanitarna, światłowód.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości?
Przy zakupie wyżej wymienionej nieruchomości pomagamy w uzyskaniu
aktualnie najkorzystniejszego kredytu na rynku.
JEŚLI CHCESZ SIĘ UPEWNIĆ, ŻE WŁAŚNIE TERAZ ZNALAZŁEŚ DZIAŁKĘ KTÓREJ SZUKAŁEŚ ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ, ZAPOZNAM CIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY!!!
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.
Opiekun oferty:
Agnieszka Holz-Wawrzyniak
tel. 730 60 70 80"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: