Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
129 000 PLN (161 zł/m2)
Kaczory (Wielkopolskie, pow. Pilski)
Działka na sprzedaż
800m2
  • Polecam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych (działki nr 2227 i 22210) o powierzchni 800 m2 każda położonych w miejscowości Kaczory (gmina Kaczory) zlokalizowanych w centralnej części miasta przy ulicy Kościelnej w...
Polecam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych (działki nr 222/7 i 222/10) o powierzchni 800 m2 każda położonych w miejscowości Kaczory (gmina Kaczory) zlokalizowanych w centralnej części miasta przy ulicy Kościelnej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zaledwie 250 m od szkoły podstawowej i boiska sportowego Orlik oraz ok. 400 m od Urzędu Miasta i Gminy i pływalni Relaks.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Kaczory - rejon ulicy Kościelnej, Dworcowej i Mlecznej przedmiotowe działki zlokalizowane są na terenie oznaczonym jako 4MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej.
Zgodnie z MPZP dla przedmiotowych działek ustala się m.in.:
- maksymalna wysokość budynku 10 m,
- maksymalna liczba kondygnacji - dwie nadziemne,
- dopuszcza się podpiwniczenie budynku,
- geometrią głównych połaci dachu - dachy płaskie lub dachy strome dwu- lub wielospadowe o nachyleniu 30° - 45°
Media (w drodze gminnej): sieć energetyczna, gazociąg, wodociąg, kanalizacja sanitarna, światłowód.
Możliwość zakupu pojedynczej działki o powierzchni 800 m2 jak również działek sąsiednich określonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako:
- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej
o powierzchni 800 m2
- tereny zieleni urządzonej o powierzchni 6031 m2

JEŚLI CHCESZ SIĘ UPEWNIĆ, ŻE WŁAŚNIE TERAZ ZNALAZŁEŚ DZIAŁKĘ KTÓREJ SZUKAŁEŚ ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ, ZAPOZNAM CIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY!!!
GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.
Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu
najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń.
Zapraszamy również do naszego biura
Freedom Nieruchomości w Pile
przy ul. Bydgoskiej 81
Opiekun oferty:
Agnieszka Holz-Wawrzyniak
tel. 730 60 70 80
e-mail: a.wawrzyniak@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: