Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

179 000 PLN (179 000 zł/m2)
Koszalin, Jamno, Północna
Archiwalna - Działka na sprzedaż
-m2
  • Oferta Archiwalna:
    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Poszukujesz działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Nasze biuro śpieszy z pomocą i ma do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę na...
Oferta Archiwalna:
Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Poszukujesz działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Nasze biuro śpieszy z pomocą i ma do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę na rozwijającym się osiedlu Jamno. Nieruchomość gruntowa ma status działki rolno-budowlanej o pow. 1393 m2. Ta spokojna okolica to piękne miejsce na Twój nowy dom
Działka płaska w kształcie prostokąta. Obecny właściciel dba, aby teren był uporządkowany, a widoczne krzewy i drzewa przy granicy działek dodają prywatności.
Do działek prowadzi droga asfaltowa (ul. Północna), następnie droga wewnętrzna utwardzona, a ostatni fragment to droga polna, w której znajduje się większość mediów tj. woda, gaz oraz prąd.
Szczegółowy opis "Warunków zabudowy" dopuszcza:
1) funkcje mieszkaniowe w formie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej;
2) nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 7 m od drogi wewnętrznych oraz 8 m od granicy drogi wew. nr 502;
3) parametry zagospodarowania terenu:
- wskaźnik powierzchni zabudowy: maksymalnie 20-25% wielkości działki,
- udział powierzchni biologicznie czynnej: minimum 40 %,
4) wysokość budynków mieszkalnych: do 9 m;
- do 2 kondygnacji nadziemnych,
5) dla budynków mieszkalnych rodzaj dachu: dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 30 - 40 stopni.
Media:
Zaopatrzenie w wodę na chwilę obecną ze studni głębinowej, a docelowo z wodociągu miejskiego.
Gaz i prąd znajdują się w drodze wewnętrznej nr 61/8.
Odprowadzenie nieczystości: docelowo do sieci ogólno-miejskiej, tymczasowo do zbiornika bezodpływowego (szambo).
Co znajdziesz w pobliżu?
Osiedle Jamno to bardzo wygodne miejsce do zamieszkania. Do centrum Koszalina jest zaledwie 7 km. Wracając z miasta znajdziemy liczne punkty niezbędnej infrastruktury tj. markety typu Biedronka, Stokrotka, Netto, centrum handlowe "EMKA", pasaż ,,Vendo", stacje paliw i wiele innych.
Okolica sprzyja także wypoczynkowi. Do jeziora Jamno jest ok. 2 km. Nad brzegiem jeziora znajdziesz urokliwą przystań z łódkami oraz statkiem "Koszałek", który w sezonie letnim umożliwia transport do Mielna i Unieście. Dodatkowo w pobliżu zbiornika pomyślano o miejscach z ławeczkami czy wspólnym spędzeniu czasu przy ognisku.
W pobliżu znajdują się trasy rowerowe prowadzące wzdłuż wybrzeża, które oferują chwile relaksu i wypoczynek w otoczeniu przyrody.
Komunikacja:
* Dwa przystanki komunikacji miejskiej (linia nr 1);
* Łatwość w podróżowaniu zapewni droga ekspresowa S6 kierunek Gdańsk - Szczecin, której węzeł znajduje się niecałe 2 km od działki;
* Obecnie budowany odcinek drogi ekspresowej S11 kierunek Koszalin - Poznań ma zostać oddany do użytku w 2023 roku.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Twój agent nieruchomości
Tymoteusz Lesiak
tel.: 883 334 831
mail: tymoteusz.lesiak@remax-polska.pl

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)