Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/12
2/12
3/12
4/12
5/12
6/12
7/12
8/12
9/12
10/12
11/12
12/12
27 600 PLN (12 zł/m2)
Medynia Głogowska (Podkarpackie, gm. Czarna)
Działka na sprzedaż
2300m2
  • Szukasz działki rolnej? Jeśli tak to świetnie trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Medyni Głogowskiej, w powiecie łańcuckim, w gminie Czarna. Działka doskonała do zakupu pod lokatę...
Szukasz działki rolnej? Jeśli tak to świetnie trafiłeś!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Medyni Głogowskiej, w powiecie łańcuckim, w gminie Czarna.

Działka doskonała do zakupu pod lokatę kapitału.

Numer działki: 1820
Powierzchnia działki: 23 a

Prezentowana nieruchomość jest działką rolną, kształtem zbliżona do prostokąta.

Zbliżone wymiary:
- szerokość 14m
- długość 157m

Klasa gruntu : RIIIb, RIVa

Brak mediów.

Działka położona jest wśród pól, łąk, lasów oraz zabudowy domów jednorodzinnych.
W pobliżu znajdują się sklepy, kościół, przedszkole, szkoła, przystanek autobusowy, apteka, plac zabaw działka położona jest przy polnej drodze gminnej.

Zachęcam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Opiekun oferty: Magdalena Pikor
telefon: 791338 846
mail: m.pikor@idealhome.pl

--------------------------------------------------------------------------------------

Kupując nieruchomość z firmą Ideal Home Nieruchomości otrzymasz:
- kompleksową obsługę transakcji od momentu prezentacji po przekazanie nieruchomości tuż po akcie notarialnym,
- doradztwo kredytowe,
- doradztwo ubezpieczeniowe,
- firmę budowlaną w sytuacji, gdy zdecydujesz się na wykonanie remontu w nowo zakupionej nieruchomości.

Firma Ideal Home Nieruchomości została wybrana najlepszym biurem nieruchomości na terenie Podkarpacia. Jesteśmy biurem, które standard pracy, oraz zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu, dlatego też ORŁY NIERUCHOMOŚCI 2019 trafiły właśnie w Nasze ręce.

Zakup nieruchomości łączy się z wydatkiem sporych nakładów pieniężnych, dlatego też zaufaj profesjonalistom i zgłoś się do Ideal Home.

Sprawdź nasze opinie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Dla nas liczysz się Ty i bezpieczeństwo całej transakcji. Dzięki czemu cieszymy się najlepszą opinią pośród tak wielu biur nieruchomości.

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Generała Jarosława Dąbrowskiego 18.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Ideal Home Nieruchomości lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: