Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8
159 000 PLN (58 zł/m2)
Nowy Borek (Podkarpackie, gm. Błażowa)
Działka na sprzedaż
2736m2
  • Planujesz budowę domu i szukasz dużej działki w pobliżu miasta? Cenisz sobie cisze i spokój? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną miejscowości...
Planujesz budowę domu i szukasz dużej działki w pobliżu miasta? Cenisz sobie cisze i spokój? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną miejscowości Nowy Borek, w powiecie rzeszowskim, w gminie Błażowa. Nowy Borek jest oddalony od Rzeszowa o 15 km.

Prezentowana działka ma powierzchnię 27,36 arów.
Niezwykłe położenie nieruchomości pozwoli cieszyć się nowym nabywcom niesamowitymi atutami okolicy.

Aktualnie działka możliwa do zabudowy wyłącznie dla rolnika z racji na klasyfikację gruntów, działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Nr działki: 296
Pinezka: https://maps.app.goo.gl/FRKyhJUX9GjmFbKD6
Dom znajdujący się obok : Nowy Borek 94

Klasa gruntu:
- RIIIb

Media:
Ujęcie wody - na działce sąsiedniej
Prąd - na działce sąsiedniej

Działka leży bezpośredni przy drodze gminnej.

Zatem jeżeli marzy Ci się cisza i spokój, a przy tym ważna jest dla Ciebie lokalizacja to wiedz, ze ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Zachęcam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Opiekun oferty: Jakub Świder, nr. tel. 722-338-293
e-mail: biuro@idealhome.pl
Serdecznie zapraszam
--------------------------------------------------------------------------------------

Kupując nieruchomość z firmą Ideal Home Nieruchomości otrzymasz:
- kompleksową obsługę transakcji od momentu prezentacji po przekazanie nieruchomości tuż po akcie notarialnym,
- doradztwo kredytowe,
- doradztwo ubezpieczeniowe,
- firmę budowlaną w sytuacji, gdy zdecydujesz się na wykonanie remontu w nowo zakupionej nieruchomości.

Firma Ideal Home Nieruchomości została wybrana najlepszym biurem nieruchomości na terenie Podkarpacia. Jesteśmy biurem, które standard pracy, oraz zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu, dlatego też ORŁY NIERUCHOMOŚCI 2019 trafiły właśnie w Nasze ręce.

Zakup nieruchomości łączy się z wydatkiem sporych nakładów pieniężnych, dlatego też zaufaj profesjonalistom i zgłoś się do Ideal Home.

Sprawdź nasze opinie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Dla nas liczysz się Ty i bezpieczeństwo całej transakcji. Dzięki czemu cieszymy się najlepszą opinią pośród tak wielu biur nieruchomości.

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Generała Jarosława Dąbrowskiego 18.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Ideal Home Nieruchomości lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: