Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/13
2/13
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
11/13
12/13
13/13
80 000 PLN (14 zł/m2)
Piątkowa (Podkarpackie, gm. Błażowa)
Działka na sprzedaż
5577m2
  • 55 arowa działka rolno-budowlana, Piątkowa W malowniczym i spokojnym terenie miejscowości Piątkowa, znajduje się działka rolno-budowlana o powierzchni 5500 m2. W terenach wiejskich, pomiędzy pagórkami, stosunkowo blisko Rzeszowa,...
55 arowa działka rolno-budowlana, Piątkowa

W malowniczym i spokojnym terenie miejscowości Piątkowa, znajduje się działka rolno-budowlana o powierzchni 5500 m2. W terenach wiejskich, pomiędzy pagórkami, stosunkowo blisko Rzeszowa, miasta wojewódzkiego z szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego.
Dlatego jeśli poszukujesz terenu do stałego zamieszkania lub stworzenia oazy spokoju na letnie wypady wypoczynkowe, to bardzo dobrze trafiłeś, bo nasza działka to miejsce do posadowienia wymarzonego domu.

Poznaj więc bliżej naszą nieruchomość.
Piątkowa to wieś leżąca u podnóża wzniesień Ostra Góra i Piątkowa, u źródeł potoku Piątkowej, uchodzącego w Błażowej do Struga.
Malownicze wzniesienia osłonięte licznymi lasami zapewniają sporo atrakcji sympatykom trudnych terenów ale też cieszą oczy pięknymi krajobrazami. Wszystkim niezależnie od preferencji krajobrazowych bardzo podoba się cisza, spokój i możliwość swobodnego obcowania z naturą.

Identyfikacja nieruchomości:
* powierzchnia działki: 0,5577 ha (55,77 arów /5577 m2)
* numer ewidencyjny działki 2455, obręb 0008 Piątkowa, gm. Błażowa, pow. rzeszowski (181602_5.0008.2455),
* nieruchomość o charakterze rolnym: RIIIb - 0,2775 ha i RIVb - 0,2802 ha zakwalifikowana pod uprawy rolnicze i zabudowę mieszkaniową o charakterze siedliskowym (dla rolnika),
* położenie nieruchomości przy polnej drodze gminnej (dz. nr 2460), ok. 80 m od dobrze utwardzonej drogi Piątkowa - Harta,
* walory terenu: nawierzchnia pokryta trawą, na południowy stoku,
* wymiary działki: 39 m szerokości i 141-145 m długości.

Jeśli jesteś rolnikiem poszukującym nowego terenu, bo chcesz rozbudowując posiadane już gospodarstwo, wystarczy jeden telefon do naszego Agenta, doskonale wie i chętnie poda Ci wielkość działki w hektarach przeliczeniowych.

Uzbrojenie:
* linia energetyczna niskiego napięcia znajduje się 20 m w kierunku na południe (dz. 2464 należąca do tego samego właściciela),
* ponieważ w tej części miejscowość nie ma gazociągu, wodociągu i kanalizacji sieciowej dom trzeba będzie podłączyć do zbudowanej dla siebie studni (mieszkańcy chwalą jakość tutejszej krystalicznie czystej wody z górskich źródeł) a ścieki odprowadzać do bezodpływowego zbiornika na nieczystości lub ekologicznej oczyszczalni ścieków.

Ważne punkty lokalizacyjne:
* szkoła - oddalona ok. 800 m (Piątkowa),
* przedszkole - 5 km (Błażowa),
* sklep wielobranżowy - 1,4 km,
* kościół - 850 m,
* przychodnia i apteka - 6,2 km (Błażowa).
Do okolicznych miast dojedziesz dobrej jakości drogami powiatowymi: Dynów 11 km, Rzeszów 28 km, Łańcut 35 km.
Zaś niespełna 1,5 godziny (79 km) dzieli naszą nieruchomość od Ustrzyk Dolnych, stolicy Bieszczad.

Reasumując, sprzedawana działka to wspaniałe miejsce do wybudowania domu, zapewniającego bezpieczne i wygodne życie zarówno dla rodziny z dziećmi, poszukujących przestrzeni i prywatności jak też dla par czy wolnych indywidualistów zainteresowanych odpoczynkiem lub aktywną uprawą roli czy ogrodnictwem.
Dzięki położeniu na wzgórzu, ciekawemu ukształtowaniu i bliskości natury, nieruchomość może także być wspaniałym miejscem pod zabudowę letniskową a nawet camping lub pole namiotowe.

Jednak po co się chwalić, zobacz i poznaj naszą nieruchomość osobiście. Zadzwoń podamy Ci namiary lokalizacyjne gps. Z nimi z powodzeniem dotrzesz na miejsce.
Możesz także spotkać się na nieruchomości z jej opiekunem, który doprecyzuje przedstawione w tej ofercie informacje.

Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L.
Opiekun oferty:
Agnieszka Żmuda
Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 531 481 628
e-mail: a.zmuda@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania.
Zachęcamy do zakupu tej działki. Niezależnie od statusu Kupującego i rozpatrywanego przeznaczenia skorzystanie z naszej oferty to doskonała lokata kapitału.Nieruchomość z możliwością wielokierunkowego zagospodarowania, mieszkaniowo-rolniczo-rekreacyjnie.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: