Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/16
2/16
3/16
4/16
5/16
6/16
7/16
8/16
9/16
10/16
11/16
12/16
13/16
14/16
15/16
16/16
65 000 PLN (65 zł/m2)
Sucha Beskidzka (Małopolskie, pow. Suski)
Działka na sprzedaż
1000m2
  • UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI...... Prezentujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem letniskowym o konstrukcji drewnianej typu Moszna na podmurowce i piwnicy murowanej w...
UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI......


Prezentujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem letniskowym o konstrukcji drewnianej typu Moszna na podmurowce i piwnicy murowanej w przepięknej scenerii dzialce widokowej i zalesionej z widokami na panoramę Suchej Beskidzkiej.


Sucha Beskidzka leży w kotlinie nad rzeką Skawą i Stryszawką, na pograniczu Beskidu Makowskiego, Zywieckiego i Małego, na skrzyżowaniu linii kolejowej Kraków-Zakopane z odgałęzieniem do Zywca.


Do Suchej Beskidzkie bardzo łatwo dojechać koleją, autobusem i własnym samochodem.


Korzystne polożenie miasta w polączeniu z rozbudowaną siecią komunikacji lokalnej sprawia, że Sucha Beskidzka jest doskonałą
bazą wypadową we wszystkie pasma Beskidów i Tatry.


Główną atrakcją turystyczną są szlaki pieszych wędrówek wychodzące z centrum miasta w różnych kierunkach.


W najbliższej okolicy Suchej Beskidzkiej można korzystać z dobrodziejstw natury-pięknych lasów, czystej wody, i powietrza oraz podziwiać malownicze beskidzkie pejzaże.


Sucha Beskidzka to doskonałe miejsce na wypoczynek letni i zimowy.


Kto chce pójść na atrakcyjną wycieczkę nie musi także opuszczać miasta.


Szlakiem turystyczno-miejskim można wędrować po wzgórzach wokól Suchej Beskidzkiej odwiedzając przy okazji zabytkowe miejsca , ktore warto zobaczyć tj. rynek z karczmą Rzym, Zamek i Park, stary i nowy kościół, kaplic konfederatów na Jasieniu.


Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.


Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


Oferta 2090967 dostarczona 2024-05-31 04:33 z systemu LocumNet Online
 

Zobacz także inne ogłoszenia: