Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

65 000 PLN (65 zł/m²)
Sucha Beskidzka
Działka na sprzedaż
1000.00m²
  • UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI......Prezentujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem letniskowym o konstrukcji drewnianej typu Moszna na podmurowce i piwnicy murowanej w przepięknej...
UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI......
Prezentujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem letniskowym o konstrukcji drewnianej typu Moszna na podmurowce i piwnicy murowanej w przepięknej scenerii dzialce widokowej i zalesionej z widokami na panoramę Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka leży w kotlinie nad rzeką Skawą i Stryszawką, na pograniczu Beskidu Makowskiego, Zywieckiego i Małego, na skrzyżowaniu linii kolejowej Kraków-Zakopane z odgałęzieniem do Zywca.
Do Suchej Beskidzkie bardzo łatwo dojechać koleją, autobusem i własnym samochodem.
Korzystne polożenie miasta w polączeniu z rozbudowaną siecią komunikacji lokalnej sprawia, że Sucha Beskidzka jest doskonałą
bazą wypadową we wszystkie pasma Beskidów i Tatry.
Główną atrakcją turystyczną są szlaki pieszych wędrówek wychodzące z centrum miasta w różnych kierunkach.
W najbliższej okolicy Suchej Beskidzkiej można korzystać z dobrodziejstw natury-pięknych lasów, czystej wody, i powietrza oraz podziwiać malownicze beskidzkie pejzaże.
Sucha Beskidzka to doskonałe miejsce na wypoczynek letni i zimowy.
Kto chce pójść na atrakcyjną wycieczkę nie musi także opuszczać miasta.
Szlakiem turystyczno-miejskim można wędrować po wzgórzach wokól Suchej Beskidzkiej odwiedzając przy okazji zabytkowe miejsca , ktore warto zobaczyć tj. rynek z karczmą Rzym, Zamek i Park, stary i nowy kościół, kaplic konfederatów na Jasieniu.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

ul. Warszawska 22

63-600 Kępno

Osoba kontaktowa: Roman Pustkowski

Tel: +48601560477

Agent posiada licencję PRFN | Sprawdź >