Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/20
2/20
3/20
4/20
5/20
6/20
7/20
8/20
9/20
10/20
11/20
12/20
13/20
14/20
15/20
16/20
17/20
18/20
19/20
20/20
1 090 000 PLN (18 475 zł/m2)
Iława, ul. Konstytucji 3 Maja 3c 3c
Lokal mieszkalny na sprzedaż
59m2 3 1 2018
Okazja - apartament w Iławie na Osiedlu Marina w linii brzegowej jeziora Jeziorak.
  • Apartament w centrum Iławy na Osiedlu Marina. W linii brzegowej jeziora Jeziorak. Okazja.- Lokal o pow. użytk. 59 m2 w bdb iławskiej lokalizacji na Osiedlu Marina - w I-szej linii brzegowej. Jego układ funkcjonalny tworzą: przestronny...
Apartament w centrum Iławy na Osiedlu Marina. W linii brzegowej jeziora Jeziorak.
Okazja.
- Lokal o pow. użytk. 59 m2 w bdb iławskiej lokalizacji na Osiedlu Marina - w I-szej linii brzegowej. Jego układ funkcjonalny tworzą: przestronny salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z dużą kabiną prysznicową i WC oraz przedpokój. Mieszkanie posiada duży balkon (stal nierdzewna, przeszklenia, deska kompozytowa) od strony płd. - wsch. oraz pomieszczenie gospod. o pow. ~5 m2 i stan. garażowe o pow. ~15 m2 pod budynkiem. Na balkon wyjście zarówno z salonu jak i 1 sypialni. Media miejskie, z TVK, internetem, c.o. i ciepłą wodą. Mieszkanie usytuowane jest na II p. w III p. apartamentowcu. W cenie: zabudowa kuchni z urządzeniami, w sypialniach i przedpokoju szafy garderobiane "na miarę" oraz zabudowa łazienki z białym montażem. Mieszkanie jest idealnie utrzymane i w gustownym klimacie oraz solidnie wykończone materiałami bdb jakości. Architektonicznie atrakcyjny i funkcjonalny apartamentowiec z windą, wybudowany w 2018 r.
- Osiedle Marina pięknie się prezentuje i otwiera przed mieszkańcami pojezierne dobre klimaty spędzania czasu czy twórczej pracy. Dla większego komfortu mieszkańcy - Pasjonaci żeglarstwa na tym dużym akwenie, cumować mogą jachty także przy prywatnych marinach k./ apartamentowca. Dzieci korzystać mogą z bezpiecznego, widocznego z balkonu, pobliskiego placu zabaw - z widokiem na jezioro. Na osiedlu znajdują się również wygodne parkingi.
- Osiedle Marina położ. jest na bogatym w jeziora i lasy Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. Iława słynie z najdłuższego w kraju jeziora Jeziorak dł. 27 km z największą wyspą śródlądową - Wielką Żuławą. Akwen Jezioraka ulubiony jest gł. przez Miłośników żeglarstwa. Obok czeka na Nich nowoczesny port jachtowy. Iława nazywana jest perłą turystyczną wojew. warm. - mazurskiego i należy do Zielonych Płuc Polski. W mieście i okolicy znajdują się liczne parki krajobrazowe / rezerwaty przyrody oraz nowoczesne wielokilometrowe trasy rekreacyjne i tereny wypoczynkowe.
- Iława jest także ważnym węzłem PKP z wieloma połącz. z największymi ośrodkami w kraju. Kursuje tu regularnie m.in. Pendolino. Przez miasto przebiega droga krajowa Nr 16 w kierunku Olsztyna i Grudziądza zaś w gminie sąsiedniej droga ekspresowa S-7 w kierunku Gdańska i Warszawy.
Cena do negocjacji.
Wydanie do uzgodnienia.
Ident. działki: 280701_1.0011.288/10
Czynsz mies. 650 zł - Wspólnota Mieszkaniowa.

Jesteśmy dla Państwa od XX w. - najdłużej z biur nieruch. w Iławie. Specjalizacja: sprzedaż nieruch. w pow. Iławskim - Nowomiejskim - Brodnickim - Ostródzkim - Działdowskim.

Odpowiedzialny zawod. za realizację umowy mgr Wojciech Gutkowski - Licencja Zawod. PFRN Nr 1385.
Nasi Klienci pochodzą gł. z poleceń - poleć nas Znajomym. Niniejszy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter tylko inf.
 

Zobacz także inne ogłoszenia: