Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

330 000 PLN (330 000 zł/m2)
Łódź, Polesie (Łódzkie, pow. Łódź)
Archiwalna - Lokal mieszkalny na sprzedaż
-m2 3 1 1969
  • Oferta Archiwalna:
    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo interesującej nieruchomości, jaką jest mieszkanie znajdujące się w bloku przy ulicy Jana Pietrusińskiego w Łodzi. Jest to mała, kameralna, spokojna i cicha ...
Oferta Archiwalna:
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo interesującej nieruchomości, jaką jest mieszkanie znajdujące się w bloku przy ulicy Jana Pietrusińskiego w Łodzi.

Jest to mała, kameralna, spokojna i cicha uliczka z dużą ilością zieleni.

W okolicy znajduje się cała gama sklepików z różnych branż, szkoła, przedszkole, znana klinika weterynaryjna, przychodnia, apteka, biblioteka itp.
Blisko jest do centrum handlowego Manufaktura, które o każdej porze roku tętni życiem i przynosi wiele atrakcji.
W krótce w pobliżu powstanie główny węzeł komunikacyjny, łączący całą Łódź.

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z wystawą
wschód- południe.
Na tyłach bloku, dla mieszkańców stworzono miejsce relaksu i wypoczynku. Jest to ogrodzony teren, tworzący ogródek zagospodarowany ładnymi nasadzeniami.
Postawiono tam ławki, tym samym powstało kameralne miejsce na miłe spędzenie czasu na powietrzu.

Sam lokal wymaga remontu, ma 55m2 w tym trzy ciekawe i duże pokoje z widną kuchnią, które można zaaranżować według własnego projektu.

Z przedpokoju znajduje się kolejno wejście do salonu.
Powierzchnia salonu wynosi 17,7m , pokój jest ładny, widny i ustawny.

Z salonu wchodzimy do mniejszego pokoju, tutaj powierzchnia wynosi również nie mało bo całe 14,5m2, w pomieszczeniu tym znajduje się wyjście na balkon.

Z przedpokoju znajduje się również wejście do sypialni o wymiarach 9,2m2 oraz sześciometrowej kuchni i mniejszej łazienki z toaletą.
Przedpokój mierzy 5,1m2.

Bardzo dużym atutem nieruchomości jest niski czynsz, który wynosi niecałe 400zł na jedną osobę już z mediami.
Mieszkanie jest ciche, okolica spokojna, sąsiedzi przyjaźni.
Do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska.
Lokalami zarządza bardzo prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa.
W ostatnim czasie w bloku na nowe wymienione zostały wszystkie piony kanalizacyjne.

Nieruchomość jest pełną własnością z księgą wieczystą, nie obciążoną hipoteką.

Oferta może zainteresować inwestorów chcących zarabiać na wynajmie mieszkań, jako lokata kapitału i wolnych środków.
Nieruchomość idealna dla rodziny i młodych małżeństw.
Mieszkanie będzie sprzedane puste, bez mebli oraz sprzętów widocznych na zdjęciach.

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu:

Ewa Krzywańska - Plak
tel. 794219570
e-mail: e.krzywanska-plak@freedom-nieruchomosci.pl

Doradcy finansowi współpracujący z Freedom - Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zapraszamy również do naszego oddziału:
Freedom Nieruchomości Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: 42 307 24 61 | lodz1@feedom-nieruchomosci.pl | www.freedomnieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)