Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/11

2/11

3/11

4/11

5/11

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11

11/11

498 000 PLN (10 596 zł/m²)
Gdańsk, Wrzeszcz
Archiwalna - Mieszkanie na sprzedaż
47.00m² 2 1 2020
  • Oferta Archiwalna:
    Gdańsk Wrzeszcz Piękny Apartament - 2 pokojowy z balkonem w nowym apartamentowcu - odbiór kluczy jeszcze w tym roku Apartamentowiec z 2020r., planowany termin zakończenia prac - IV kwartał 2020 r. ...
Oferta Archiwalna:

Gdańsk Wrzeszcz

Piękny Apartament - 2 pokojowy z balkonem w nowym apartamentowcu - odbiór kluczy jeszcze w tym roku

Apartamentowiec z 2020r., planowany termin zakończenia prac - IV kwartał 2020 r.


"ZAJEZDNIA WRZESZCZ" - Fantastyczna inwestycja na mapie Gdańska, zlokalizowana przy Al. Hallera i ul. Chrobrego między Wrzeszczem i Zaspą, w pobliżu linii tramwajowych, autobusowych i kolejki SKM. Dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy. Blisko centrum i morza. Liczne tereny zielone w okolicy.Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 mkw z balkonem 5,60 mkw.


W skład lokalu wchodzi:
- pokój dzienny (29,46 m2) - sypialnię można wydzielić z przestrzeni pokoju dziennego - zaznaczone na planie mieszkania
- oddzielna widna kuchnia (6,84 m2)
- przedpokój/ hol (4,73 m2),
- łazienka (4,87 m2),
- balkon (5,60 m2)

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (cena zakupu 30 000 zł.) oraz komórka lokatorska cena 6000 zł.Lokal z ekspozycją północno - wschodnią na 1. piętrze


O inwestycji

Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą.

Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE, całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.

Osiedle to wielofunkcyjne miejsce, które zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców. Na terenie inwestycji znajdują się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów i zadaszone stojaki rowerowe - wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Zajezdnia Wrzeszcz to osiedle, które łączy sąsiedztwo morza i natury z doskonałym położeniem blisko centrum.
Tym, co wyróżnia osiedle jest atrakcyjna lokalizacja. Zajezdnia Wrzeszcz jest położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Rozbudowana sieć drogowa oraz komunikacyjna zapewniają szybki oraz komfortowy dojazd do gdańskiego Śródmieścia, centrum biznesowego w Oliwie, Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej. Położenie stanowi atut dla osób ceniących spokój oraz bliskość plaży, a także dla tych, którzy za kluczową wartość uznają sprawny dojazd do centrum miasta.

SMART HOUSE - inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu w cenie.

W częściach wspólnych budynków zastosowanie znajdzie energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

Panele fotowoltaiczne umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie, które powoduje obniżenie rachunków za prąd oraz ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.


w ofercie wykorzystano przykładową wizualizację jak równie wizualizacje ze strony

Możliwość posiłkowania się kredytem przy zakupie.

R e w e l a c y j n e mieszkanie do komfortowego życia i pracy, jak również


S U P E R INWESTYCJA


KONTAKT: Emilia 533 079 505

emilia@papieznieruchomosci.pl

oferta na wyłączność tylko w biurze Papież Nieruchomości


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 5466 (licencja nr: )


ul. Parkowa 9

00-759 Warszawa

Osoba kontaktowa: Anna Papież

Tel: +48533079505

Zobacz także inne ogłoszenia: