Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

498 563 PLN (498 563 zł/m2)
Gdynia, Dąbrowa, Rdestowa
Archiwalna - Lokal mieszkalny na sprzedaż
-m2 3 1 2022
| Wyjątkowa lokalizacja | Gdynia | 3 pokoje |
  • Oferta Archiwalna:
    Posiadamy w ofercie mieszkania i domy w całym Trójmieście, różne metraże, ceny, lokalizacje, także zawsze znajdziemy coś dla Ciebie.Napisz wiadomość co Cię interesuje, a przygotuję indywidualną ofertę.Kupujący nie płaci...
Oferta Archiwalna:
Posiadamy w ofercie mieszkania i domy w całym Trójmieście, różne metraże, ceny, lokalizacje, także zawsze znajdziemy coś dla Ciebie.

Napisz wiadomość co Cię interesuje, a przygotuję indywidualną ofertę.

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak PCC - 2%.

Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej okolicy. Wysokiej klasy urbanistyka, sklepy, kawiarnie i restauracje, atrakcyjne tereny rekreacyjne oraz łatwość dojazdu sprawią, że Nowa Dąbrowa szybko stanie się tętniącym życiem, nowym centrum tej części Gdyni.

Będzie tu miejsce na pracę i na rozrywkę, na zakupy i na posiłek poza domem, na aktywność fizyczną i na odpoczynek w ciszy. Udogodnienia dostępne na terenie samego osiedla oraz w całej dzielnicy Dąbrowa umożliwią mieszańcom zaspokojenie większości potrzeb życiowych. Decyzja o wyborze miejsca zamieszkania nigdy wcześniej nie była tak łatwa.

Atuty:
- całodobowa ochrona i monitoring
- doskonała lokalizacja
- najwyższy standard jakości i rozwiązań technicznych
- unikalna architektura
- bliskość lasu

Mieszkanie 49,51 m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym 19,29 m2
- sypialni 10,37 m2
- pokoju 9,62 m2
- przedpokoju 5,73 m2 
- łazienki 4,50 m2
- tarasu 6,65 m2

Jeśli jesteś zainteresowany innym metrażem, układem, terminem oddania itp. napisz , a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Współpracując ze mną masz gwarancję, że przeprowadzę Cię przez cały proces zakupu nieruchomości , począwszy od prezentacji , notariusza, aż po wydanie kluczy.

Zapewniamy również bezpłatną i profesjonalną opiekę Eksperta Finansowego, który będzie wsparciem we wszystkich formalnościach związanych z finansowaniem nieruchomości, począwszy od porównania i wyboru najlepszych warunków, wsparcia w całym procesie uzyskania decyzji kredytowej, aż do wypłaty środków!

Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej!
Ekspert ds. Nieruchomości
Karol Solecki
tel. 798 993 826
symbol: A.1.9
Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Osoba kontaktowa: Karol Solecki

Tel: +48 798 993 826