Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

168 000 PLN (4 330 zł/m²)
Jastrzębie-Zdrój
Mieszkanie na sprzedaż
38.80m² 2 1
  • Idealna nieruchomość dla rodziny, pary, singla lub inwestora. Nieruchomość nadaje się pod wynajem, mieszcząca się w ciekawej lokalizacji. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego bloku.Nieruchomość ma 38,8 m2 dwa...
Idealna nieruchomość dla rodziny, pary, singla lub inwestora. Nieruchomość nadaje się pod wynajem, mieszcząca się w ciekawej lokalizacji.
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego bloku.
Nieruchomość ma 38,8 m2 dwa pokoje w pełnym rozkładzie.
Niewątpliwie dużym atutem jest , ustawna kuchnia. Salon z balkonem i pięknym widokiem na zielone tereny osiedla.
Duża sypialnia oraz łazienka w tym lokalu połączona została z toaletą.
Przedpokój jest również przestronny
Mieszkanie po remoncie . Wymaga lekkiego odświeżenia.
Nieruchomość idealna dla rodziny z dzieckiem, również jako nieruchomość inwestycyjna, aby zarabiać na wynajmie mieszkania.
Ładne zielone tereny przed blokiem. Bardzo dobra komunikacja miejska.
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu telefonicznego."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Stawki 2a

00-193 Warszawa

Osoba kontaktowa: Urszula Marcinkowska

Tel: +48667042205

Zobacz także inne ogłoszenia: