Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
500 000 PLN (71 zł/m2)
Kraszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)
Lokal komercyjny na sprzedaż
7077m2 11
  • Ruiny pałacu wraz zabudowaniami gospodarskimi na sprzedaż. Dwór w stylu renesansowym został założony w 1578 roku z inicjatywy Winzenta von Bibran. Restaurowany był w XVIII i XIX w. Popadł w ruinę po 1945 roku, w niewiadomych...
Ruiny pałacu wraz zabudowaniami gospodarskimi na sprzedaż. Dwór w stylu renesansowym został założony w 1578 roku z inicjatywy Winzenta von Bibran. Restaurowany był w XVIII i XIX w. Popadł w ruinę po 1945 roku, w niewiadomych okolicznościach. Od tego czasu był on nieużytkowany i dewastowany. Przejściowo użytkował go PGR Kraszowice, ale nie przeprowadzono w nim nigdy prac konserwatorskich. W latach dziewięćdziesiątych znajdował się w rękach Agencji Rolnej. (źródło:dipp.info.pl)
Na działce znajdują się ruiny pałacu, park z pięknym drzewostanem oraz stodoła ze stajnią. Działka posiada pełne uzbrojenie oraz dojazd drogą asfaltową Zapraszam do kontaktu.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
 

Zobacz także inne ogłoszenia: