Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

2 790 000 PLN (2 595 zł/m²)
Łapy
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
1075.00m² 1 2006
  • Oferta Archiwalna:
    Ośrodek uzdrowiskowy,posiadajacy mikroklimat lasu sosnowego w okolicach Białystoku-9 km,z dobra komunikacją autobusowym -linia podmiejska,wpisany do wojewódzkiego rejestru osrodków--mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne z...
Oferta Archiwalna:
Ośrodek uzdrowiskowy,posiadajacy mikroklimat lasu sosnowego w okolicach Białystoku-9 km,z dobra komunikacją autobusowym -linia podmiejska,wpisany do wojewódzkiego rejestru osrodków--mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne z dofinansowanie z PERON.W skład obiektu wchodzą pokoje 1,2 3 osobowe, 9 pokoi na piętrze-z łazienkami i balkonami oraz 7 pokoi na parterze przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.Biekt kompletni wyposażony,Wyposażenie pokoi:
-każdy pokój z łazienką i prysznicem
-ręczniki
-filiżanki
-internet bezprzewodowy
-radio z budzikiem, TV.
Rozkład kondygnacji
Podpiwniczenie w pełni wykorzystane o pow.384m2 od strony zaplecza wychodzące równo z terenem: kuchnia ośrodka, pomieszczenia towarzyszące zapleczu gastronomi, sale odnowy, (razem 16 pomieszczeń).
Parter o pow.395 m2: miedzy innymi-jadalnia, świetlica z czytelnią, 4 gabinety rehabilitacyjne,7 pokoi gości z łazienkami, 2 ogólnodostępne toalety.
I piętro o pow.386 m2: sala fitness, 3 gabinety rehabilitacyjne,9 pokoi gości z łazienkami, pomieszczenie biurowe
II piętro o pow.294 m2: pomieszczenia biurowe, pomieszczenia magazynowe-specjalistyczne, część prywatna właścicieli
Możliwość dalszej rozbudowy lub przekształcenia na mieszkaniówkę (blok), hotel, dom spokojnej starości, ośrodek zdrowia.Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi: