Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 340 000 PLN (3 930 zł/m²)
Gorzów Wielkopolski
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
341.00m² 12 2006
  • Oferta Archiwalna:
    Przedmiotem oferty jest kompleks lokali biurowych o pow. 341,1 m2 umiejscowionych na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowo- mieszkalnym. Nieruchomość składa się z 8 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, pomieszczenia socjalnego i...
Oferta Archiwalna:
Przedmiotem oferty jest kompleks lokali biurowych o pow. 341,1 m2 umiejscowionych na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowo- mieszkalnym. Nieruchomość składa się z 8 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, pomieszczenia socjalnego i gospodarczego, archiwum, serwerowni oraz przestronnego holu z recepcją.

Wszystkie pomieszczenia o wysokim standardzie wykończenia wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, światłowód, linę telefoniczną, monitoring i ochronę.

Uwaga - istnieje możliwość dokupienia 4 miejsc postojowych w parkingu podziemnym!

Budynek położony w centrum miasta doskonale skomunikowany (nieopodal przystanek tramwajowy, mzk, pkp) dostępny dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę zjeżdżającą do parkingów.

Idealne miejsce dla wszelkiego rodzaju działalności biurowych takich jak: agencje pracy, instytucje ubezpieczeniowe, kredytowe lub gabinety lekarskie.

Czynsz administracyjny ok 1600 zł + prąd.

Dla zainteresowanych dostępne rzuty pomieszczeń.

Serdecznie zapraszam do współpracy.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Dzieci Wrzesińskich 8

66-400 Gorzów Wielkopolski

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48781665454 - wyślij wiadomość sms