Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

690 000 PLN (6 900 zł/m²)
Poznań, Jeżyce, Jana Henryka Dąbrowskiego
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
100.00m² 1 1996
  • Oferta Archiwalna:
    Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji - w Pasażu Jeżyckim przy ul. Dąbrowskiego. Budynek usługowo - biurowo - mieszkalny wybudowany w 1999 r. o ciekawej architekturze i wysokim...
Oferta Archiwalna:
Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji - w Pasażu Jeżyckim przy ul. Dąbrowskiego. Budynek usługowo - biurowo - mieszkalny wybudowany w 1999 r. o ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta, z doskonałą komunikacją. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe, halę garażową i miejsca parkingowe na zewnętrznym parkingu znajdującym się na tyłach budynku.

Lokal o powierzchni 100,5 m2 jest aktualnie podzielony na przestronny gabinet, sekretariat, dwa mniejsze pokoje biurowe, korytarz, kuchnię oraz toaletę. Podział funkcjonalny pomieszczeń częściowo jest wykonany w technologii lekkiej konstrukcji stalowo - szklanej, może być więc łatwo zmieniony i dostosowany do indywidualnych potrzeb nabywcy. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze - wszystkie okna wychodzą na ulicę Dąbrowskiego. Lokal wykończony jest w bardzo dobrym standardzie, wyposażony w klimatyzację oraz infrastrukturę teleinformatyczną.
Podłogi lokalu wyłożone są wykładzinami dywanowymi, kuchnia i pomieszczenia wc w pełni wyposażone, posadzki w tych pomieszczeniach wyłożone są kaflami.

Do lokalu przynależny jedno miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Dzięki wysokiej klasy materiałom oraz wyjątkowej architekturze budynku (przestronne patio ze szklanym dachem) lokal może sprostać wysokim wymaganiom każdego użytkownika.

Jest to idealna propozycja nieruchomości na inwestycję jak również na potrzeby prowadzenia własnej działalności.

Cena za lokal wraz z miejscem w hali garażowej: 690.000,00 zł + VAT

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.