Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/19

2/19

3/19

4/19

5/19

6/19

7/19

8/19

9/19

10/19

11/19

12/19

13/19

14/19

15/19

16/19

17/19

18/19

19/19

700 000 PLN (237 zł/m²)
Brenna, Żarnowiec
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
2956.00m² 1
  • Oferta Archiwalna:
    Na sprzedaż teren z budynkami, gdzie była prowadzona rozlewnia wody mineralnej, zlokalizowana w turystyczno - wypoczynkowej miejscowości Brenna, położona malowniczo u zbocza góry Równica, w dolinie potoku Żarnowiec.Nieruchomość...
Oferta Archiwalna:
Na sprzedaż teren z budynkami, gdzie była prowadzona rozlewnia wody mineralnej, zlokalizowana w turystyczno - wypoczynkowej miejscowości Brenna, położona malowniczo u zbocza góry Równica, w dolinie potoku Żarnowiec.

Nieruchomość składa się z działek o powierzchni: 0,0080ha (stanowi dojazd do działki na którym został wybudowany betonowy most nad strumykiem), 0,0360ha (ujęcie wody - jest oddalone o 200m), 0,2516ha (powierzchnia działki z zabudowaniami). Działka jest położona na spadzie, ale teren jest zniwelowany i w miarę równy, i utwardzony pod pojazdy ciężkie. Parterowy obiekt użytkowy o powierzchni około 212 mkw. przystosowany do produkcji napojów chłodzących, składa się z części produkcyjnej, magazynowej, biurowej i pomieszczeń sanitarnych, zaopatrzony jest we wszystkie media. Postawiony na fundamentach betonowych, jego konstrukcja jest drewniana - szkieletowa, obita z zewnątrz blachą trapezową, izolowana wełną mineralną, a wewnątrz ściany wyłożone są płytami gipsowymi, podłogi betonowe są zatarte na gładko. Budynek posiada rampę rozładowczą i dwie bramy stalowe uchylne, w części biurowej i sanitarnej podłogi pokryte są płytkami ceramicznymi, okna PCV, okratowane. Rozpoczęto rozbudowę inwestycji, która zatrzymała się na fundamentach, wewnątrz wypełnione są one kruszywem i łupkiem, mechanicznie utwardzone oraz pokryte płytą żelbetową, posiadają izolację przeciwwilgociową oraz opaskę drenażową i opaskę odprowadzania wody deszczowej, wykonane są dwie studnie głębinowe do poboru wody produkcyjnej, a także rampę rozładunkową. Do dyspozycji zatwierdzony projekt budowlany. Do prowadzenia działalności gospodarczej firma posiada wszystkie wymagane zezwolenia i atesty, na czerpanie wody wydane zostało stosowne pozwolenie wodno-prawne, lokalizacja ujęcia wody znajduje się na terenach należących do wytwórni, a powyżej ujęcia wodnego nie ma już żadnych zabudowań, znajduje się tam Park Krajobrazowy. Istnieje możliwość dokupienia przyległych działek rolnych, z możliwością przekwalifikowania na budowlane. Wszystkie napoje były produkowane na bazie wody źródlanej czerpanej z własnych ujęć głębinowych. Nowym produktem był napój tlenowy - produkcja wody wzbogaconej w dużą zawartość tlenu cząsteczkowego, co pozwala na tworzenie zdrowotnych napojów tlenowych.

Ogromną zaletą sprzedawanej nieruchomości jest jej położenie w malowniczym krajobrazie górskim, niedalekiej obecności stoku narciarskiego Kotarz oraz innych stoków w Brennej i okolicy, a także bezpośrednie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego. Brenna jest miejscowością głównie turystyczno - wypoczynkową, zarówno zimą, jak i latem. Warto rozważyć zakup prezentowanej oferty również pod kątem budowy pensjonatu, SPA z własnym ujęciem wody, która na dzień dzisiejszy jest bardzo kosztowna. Wydajność źródła wynosi 7,3m2/h, co daje rocznie 63.072m3. Możliwość zakupu sąsiadujących działek pozwalałaby na dalszą rozbudowę i stworzenie enklawy spokoju, odpoczynku i luksusu w przepięknym otoczeniu.

Podana cena 700 000 złotych netto (plus VAT 23%).


Koszty pośrednictwa RE/MAX ponosi TYLKO właściciel nieruchomości.


Agent prowadzący
Ida Szostakowska
tel: 664 187 301
e-mail: ida.szostakowska@remax-polska.pl


CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA!
Nr licencji zawodowej 13560

RE/MAX Home Professional
ul. Lipnicka 4
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 816 51 89
e-mail: hp@remax-polska.pl
W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Lipnicka 4

43-300 Bielsko-Biała

Osoba kontaktowa: RE/MAX Polska

Tel: +48338165189 - wyślij wiadomość sms