Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

7 000 000 PLN (2 333 zł/m²)
Tomaszów Mazowiecki
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
3000.00m² 1952
  • Oferta Archiwalna:
    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zabudowaną w centrum Tomaszowa Mazowieckiego, w województwie łódzkim. Przedmiotowa nieruchomość to obiekt o charakterze handlowo-usługowym położony przy drodze wojewódzkiej 713....
Oferta Archiwalna:

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zabudowaną w centrum Tomaszowa Mazowieckiego, w województwie łódzkim. Przedmiotowa nieruchomość to obiekt o charakterze handlowo-usługowym położony przy drodze wojewódzkiej 713.

Dom Handlowy TOMASZ to budynek czterokondygnacyjny: piwnica, parter z dużymi witrynowymi oknami i dwa piętra, zwieńczony dachem wielospadowym o konstrukcji drewnianej, krytym papą termozgrzewalną. Powierzchnia zabudowy wynosi 1019 m2, całkowita 3000 m2. Jego budowę ukończono w 1952 roku. Przeszedł sukcesywną modernizację w latach 2008/2010. Usytuowany jest na działce o powierzchni 1095 m2.

Dostępne media:
• wodociąg,
• kanalizacja,
• energia elektryczna,
• gaz ziemny,
• światłowód.

Budynek ma cztery wejścia: główne u zbiegu ,ulicy Prezydenta Ignacego Mościckiego i świętego Antoniego, kolejne dwa od strony Alei świętego Antoniego i czwarte z bramą wjazdową i dostępem do windy towarowej od strony ulicy Prezydenta Ignacego Mościckiego.

Położenie obiektu w ścisłym centrum Tomaszowa daje możliwość wszechstronnego jego wykorzystania. W chwili obecnej prowadzona tu działalność, zarówno usługowa jak i handlowa o różnym charakterze, dobrze prosperuje na rynku od wielu lat. Dotychczasowa działalność daję tą przewagę, że budynek jest dobrze rozpoznawalny i kojarzony wszechstronnością. Pozwala to na kontynuowanie działalność lub całkowitą jego zmianę. Nieruchomość świetnie nadaje się np. siedzibę firmy, dom weselny, kompleks fitness lub inną działalność usługową, produkcyjną czy handlową. Konstrukcja budynku daje możliwość dokonania zmian w zagospodarowaniu przestrzeni, w obrębie każdego poziomu, jak i całego budynku.

Ponadto istotną informacją, która sprzyja pozyskaniu przez inwestorów przedmiotowej nieruchomości jest fakt, że nieruchomość znajduje się tylko trzy kilometrów do trasy S8 co gwarantuje szybkie i bezpieczne podróżowanie w kierunkach wschód-zachód oraz północ-południe. Opisane udogodnienie transportowe umożliwia sprawne przemieszczanie się m.in. do Warszawy czy Łodzi.

UWAGA! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI NASZEGO BIURA!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Joanna Sęk (licencja nr: 22397)


ul. Legionów 18

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Osoba kontaktowa: Joanna Sęk

Tel: +48695184735