Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

20 000 PLN (20 000 zł/m2)
Pruszcz Gdański (Pomorskie, pow. Gdański)
Archiwalna - Działka na wynajem
-m2
Plac utwardzony blisko S6
  • Oferta Archiwalna:
    Do wynajęcia powierzchnie utwardzone w ogrodzonym i monitorowanym obiekcie. Idealna lokalizacja pod składowanie i transport dzięki sąsiedztwie węzła S6 i PPO Rusocin. Szczegóły powierzchni utwardzonychOferowany teren posiada...
Oferta Archiwalna:
Do wynajęcia powierzchnie utwardzone w ogrodzonym i monitorowanym obiekcie. Idealna lokalizacja pod składowanie i transport dzięki sąsiedztwie węzła S6 i PPO Rusocin. 

Szczegóły powierzchni utwardzonych
Oferowany teren posiada utwardzenie w postaci powierzchni asfaltowych oraz płyt betonowych. Do dyspozycji dzierżawcy są również: wiaty, budynki magazynowe. Możliwość postawienia własnej hali namiotowej dla potrzeb prowadzenia działalności.


Lokalizacja i dojazd
Grunt zlokalizowany jest w Pruszczu Gdańskim w bliskim sąsiedztwie PPO w Rusocinie (A1) i węzła drogi ekspresowej S6. Funkcjonuje błyskawiczne połączenie z Gdańskiem i aglomeracją trójmiejską. Dojazd drogą asfaltową przystosowaną do ruchu samochodów ciężarowych z naczepą.


Uzbrojenie terenu
Nieruchomość jest wyposażona w nast. media: kanalizacja, przyłącze energetyczne (własna trafostacja), instalacja gazowa, instalacja wodociągowa a także szambo do ścieków przemysłowych. Możliwość doprowadzenia mediów do np. hali namiotowej.


Ochrona
- kontrola dostępu / szlaban;
- ochrona całodobowa;
- monitoring.

Informacje dodatkowe
- możliwość wynajęcia mniejszej lub większej powierzchni w zależności od zapotrzebowania;
- atutem dla najemcy będzie możliwość stworzenia dodatkowego wjazdu na teren obiektu - do ustalenia indywidualnie.

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz także inne ogłoszenia: