Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

13 000 PLN (13 000 zł/m2)
Pruszcz Gdański (Pomorskie, pow. Gdański)
Archiwalna - Działka na wynajem
-m2
Blisko Centrum- plac +budynek, pod Twoją działalno
  • Oferta Archiwalna:
    Działka o powierzchni 6500 m2, z budynkiem gospodarczym!Blisko Centrum Pruszcza Gdańskiego!Nieruchomość pod Twój biznes!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest blisko centrum Pruszcza Gdańskiego. Miejsce to cechuje się...
Oferta Archiwalna:
Działka o powierzchni 6500 m2, z budynkiem gospodarczym!
Blisko Centrum Pruszcza Gdańskiego!

Nieruchomość pod Twój biznes!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest blisko centrum Pruszcza Gdańskiego. Miejsce to cechuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Gdańskiem (ZKM, PKP)
Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, punktów gastronomicznych oraz punktów usługowych, to niewątpliwy atut tej okolicy. Nieruchomość otoczona jest pełną infrastrukturą handlowo-usługową, w tym sklepami, lokalami usługowymi, szkołą, przedszkolem. Co więcej, ze względu na bliskość do obwodnicy, mamy gwarancję szybkiego połączenia z całym Trójmiastem. Przystanek autobusowy kilkadziesiąt metrów od posesji, dworzec PKP w odległości 1,5 km. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz usługi. W niedalekiej odległości Lotnisko w Pruszczu Gdańskim.

DZIAŁKA:
Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej  powierzchni 6500 m2 w kształcie prostokąta. Teren płaski, ogrodzony siatką. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wymiary ok. 60m x 110m.

MEDIA:
Działka ogrodzona, uzbrojona ( gaz, woda, kanalizacja, prąd, światłowód). 

Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni ok. 80m2 + podpiwniczenie. Na parterze część przeznaczona na usługi, w podpiwniczeniu magazyny. Budynek z 1995 po generalnym remoncie, ogrzewanie gazowe. 

Dodatkowe opłaty miesięczne 350zł + prąd. 

KAUCJA: 2 miesięczny czynsz
WYNAJEM: na okres min 3 lat ( do ustalenia). 


Zadzwoń i zapytaj o szczegóły już dziś!
Zapraszam na prezentację !


WYNAJMIJ Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!


- gwarantujemy korzystną cenę i bezpieczną transakcję

Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie partnerzy.pl

Zobacz także inne ogłoszenia: