Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
5 500 PLN (2 zł/m2)
Kraków, Swoszowice (Małopolskie, pow. Kraków)
Działka na wynajem
2600m2
  • Do wynajęcia @arowa działka - SwoszowiceKosociceKraków! LOKALIZACJA: Działka znajduje się w południowej dzielnicy Krakowa - SwoszowiceKosocice - kilka minut samochodem do obwodnicy Krakowa. @minuty spacerem przystanek...
Do wynajęcia 26 arowa działka - Swoszowice/Kosocice/Kraków!

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w południowej dzielnicy Krakowa - Swoszowice/Kosocice - kilka minut samochodem do obwodnicy Krakowa. 3 minuty spacerem przystanek komunikacji miejskiej. W okolicy: Wieliczka, Bonarka, Kurdwanów, Bieżanów-Prokocim, Swoszowice Centrum, ATUT. Tuż obok staw wędkarski. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Brak strefy płatnego parkowania. W okolicy kilka inwestycji deweloperskich - teren, który się rozwija. 

DZIAŁKA:

Oferowana na wynajem działka ma około 26 arów i leży tuż obok stawu wędkarskiego. Kształt prostokąta o wymiarach około 24m x 110m. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: rolno-budowlana. Media w drodze. Działka płaska/delikatnie nachylona, stok południowy, dojazd asfaltowy. W zależności od długości umowy oraz charakteru działalności możliwość przygotowania działki pod preferencje przyszłego Najemcy.

Możliwość wynajęcia innych działek w okolicy.

OPŁATY:

5500 zł 

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel:XXXXX896Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()