Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
6 341 PLN (1 zł/m2)
Krosno (Podkarpackie, pow. Krosno)
Działka na wynajem
6300m2
  • Oferuję na wynajem działkę komercyjną w Krośnie o powierzchni @ary w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość gruntowa której dotyczy powyższa oferta znajduje się w Krośnie w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kontem usytuowania...
Oferuję na wynajem działkę komercyjną w Krośnie o powierzchni 63 ary w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość gruntowa której dotyczy powyższa oferta znajduje się w Krośnie w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kontem usytuowania siedziby firmy . Powierzchnia działki wynosi około 63 ary i ma kształt zbliżony do rombu a ukształtowanie terenu jest płaskie i w większości utwardzone.
Dojazd do działki bezpośredni z ruchliwej drogi asfaltowej co daje potencjał przy prowadzeniu działalności oraz bardzo dobrze skomunikowanie się z miastem . Ogromnym atutem jest lokalizacja działki który można wykorzystać również w celach reklamowych . Jeżeli szukasz miejsca w Krośnie w którym chcesz usytuować siedzibę swojej firmy i zależy ci na dużej przestrzeni zachęcam do skorzystania z wynajmu tej działki. Zapraszam na prezentację a więcej szczegółowych informacji udzielę podczas kontaktu telefonicznego.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
 

Zobacz także inne ogłoszenia: