Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

3 000 PLN (0 zł/m²)
Sobin, Turkusowa
Działka na wynajem
30177.00m²
  • Sobin, Polkowice, działka, 3 ha, wynajem, 3 000 zł za miesiąc. Na wynajem grunt rolny w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem R ( teren dla użytkowania rolniczego ). ...
Sobin, Polkowice, działka, 3 ha, wynajem, 3 000 zł za miesiąc.

Na wynajem grunt rolny w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem R ( teren dla użytkowania rolniczego ).

Cena 3 000 zł / miesiąc.

Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, uporządkowana, położona w cichej okolicy. Dojazd do działki drogą polną. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna i tereny zalesione.

Ul. Turkusowa w stronę Nowej Wsi Lubińskiej.

Odległość do niektórych miast: Polkowice - 4km; Lubin - 19km.


W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na spotkanie.
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

WGN POLKOWICE


WGN SZPROTAWA


WGN NOWA SÓL


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN POLKOWICE ul. SŁUBICKA 5C. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ul. Gen. Bema 4

67-300 Szprotawa

Osoba kontaktowa: Monika Franieczek

Tel: +48508121235 - wyślij wiadomość sms