Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

1 800 PLN (60 zł/m²)
Poznań, Ogrody, Meissnera 4
Archiwalna - Mieszkanie na wynajem
30.00m² 1 1 2019
  • Oferta Archiwalna:
    Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 30 m2 stanowiące część inwestycji ,, Nowe Ogrody'' przy ul. Meissnera w Poznaniu. Składa się ono z obszernego salonu, kuchni, balkonu oraz łazienki z prysznicem. Kuchnia wyposażona w...
Oferta Archiwalna:
Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 30 m2 stanowiące część inwestycji ,, Nowe Ogrody'' przy ul. Meissnera w Poznaniu. Składa się ono z obszernego salonu, kuchni, balkonu oraz łazienki z prysznicem.

Kuchnia wyposażona w sprzęty takie jak kuchenka, piekarnik, duża lodówka. W łazience pralka. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania w meble na życzenie przyszłego Najemcy.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Dojazd do ścisłego centrum (plac wolności) zajmuje raptem około 25 minut. Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest bliskość terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajduje się Galeria King Cross Marcelin a dojazd do Ławicy zajmuje około 10 minut.

Opłaty:

Czynsz najmu: 1800 złotych
Czynsz do administracji: ok. 300 złotych ( w tym zaliczka na centralne ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci, fundusz remontowy)
Kaucja: 2500 złotych.

Mieszkanie wolne od zaraz!


Osoba odpowiedzialna za ofertę: Julia Przewoźniak, nr telefonu: 733-008-500, email: julia@hanrad.pl

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zobacz także inne ogłoszenia: