Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/13

2/13

3/13

4/13

5/13

6/13

7/13

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13

13/13

2 450 PLN (38 zł/m²)
Poznań, Grunwald, Międzyborska
Archiwalna - Mieszkanie na wynajem
65.00m² 3 1
  • Oferta Archiwalna:
    Polecam zapoznanie się z ofertą przeznaczonego do najmu 3 pokojowego mieszkania położonego przy ulicy Międzyborskiej na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku bez windy. Mieszkanie ma...
Oferta Archiwalna:
Polecam zapoznanie się z ofertą przeznaczonego do najmu 3 pokojowego mieszkania położonego przy ulicy Międzyborskiej na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku bez windy. Mieszkanie ma powierzchnię 64,7m2 i składa się z trzech pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, osobnego wc oraz korytarza.
Powierzchnie poszczególnych pokoi: salon z wyjściem na balkon o pow. 18,5m2, dwie sypialnie po ok. 11m2 każda, kuchnia 7m2. W pokojach i korytarzu na podłodze jest mozaika parkietowa, w pozostałych pomieszczeniach płytki ceramiczne. W pokojach i na korytarzu są szafy w zabudowie. Kuchnia ze sprzętami (piekarnik, płyta gazowa, chłodziarko-zamrażarka). W wyposażeniu kuchennym brakuje tylko zmywarki.
Mieszkanie jest w trakcie odświeżania. Część mebli wskazanych na zdjęciu zostanie usunięta. Meble które miałyby pozostać w lokalu wymagają uzgodnienia z właścicielami.
Oczekiwany okres zawarcia umowy najmu to jeden rok z opcją przedłużenia na kolejny okres pod warunkiem porozumienia stron.
Koszty związane z zawarciem umowy najmu:
- czynsz najmu płatny na rzecz Wynajmujących: 2450 zł
- czynsz administracyjny płatny na rzecz spółdzielni mieszkaniowej: 890 zł (opłata zmienna w zależności od ilości osób zamieszkujących). Dotychczasowa stawka dotyczyła 5 osób korzystających.
- opłaty za media: prąd i gaz wg wskazań liczników
- kaucja jednorazowa zabezpieczająca przede wszystkim powstanie ewentualnych usterek w lokalu, czy rozliczeń dotyczących zużycia wody i centralnego ogrzewania: 3.350 zł.
Lokalizacja:
Budynek w którym położony jest oferowany lokal leży w obrębie dobrze zorganizowanej infrastruktury. Okolica jest spokojna a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: szkoły, punkty przedszkolne, żłobki, punkty medyczne (przychodnie, apteki), poczta, stacje paliw, punkty usług gastronomicznych, zaplecze usługowo-rekreacyjne (basen, park, lasek Marceliński).
Komunikacja:
Ok. 15 minut do centrum tramwajem (4 linie tramwajowe) oraz ok. 20-25 minut do centrum autobusem.
Serdecznie zapraszam na prezentację!
Więcej informacji udzieli Państwu prowadzący ofertę: Radosław Radziwiłko tel. 664 727 500, email: radek@hanrad.pl
Powyższa oferta ma charakter informacyjny, jest zaproszeniem do negocjacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zobacz także inne ogłoszenia: