Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/11

2/11

3/11

4/11

5/11

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11

11/11

9 000 PLN (84 zł/m²)
Warszawa, Śródmieście, Aleje Ujazdowskie
Archiwalna - Mieszkanie na wynajem
107.00m² 5 1 1900
  • Oferta Archiwalna:
    Ekskluzywny apartament na cele komercyjne w kamienicy z 1900 roku. Kamienica zlokalizowana w Alejach Ujazdowskich ocalała z pożogi wojennej, obecnie utrzymana jest w bardzo dobrym stanie. Budynek z windą.Mieszkanie o dobrym ...
Oferta Archiwalna:
Ekskluzywny apartament na cele komercyjne w kamienicy z 1900 roku. Kamienica zlokalizowana w Alejach Ujazdowskich ocalała z pożogi wojennej, obecnie utrzymana jest w bardzo dobrym stanie. Budynek z windą.
Mieszkanie o dobrym układzie architektonicznym, pięć pokoi, oddzielna kuchnia, w holu recepcja, toaleta, łazienka oraz dwa balkony od strony frontowej. Bardzo dobry standard wykończenia. Apartament nie jest umeblowany. Posiada instalację alarmową.
Obecnie w trakcie odświeżania: malowanie, zakładanie nowej klimatyzacji.

Kamienica zlokalizowana na Trakcie Królewskim w otoczeniu zabytkowej zabudowy. W sąsiedztwie Park Ujazdowski, Park Marszałka E. Rydza-Śmigłego. Jest to aktualnie jeden z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie.

Idealna propozycja na siedzibę kancelarii prawnej, biuro, showroom itp.Czynsz 9 000 zł plus prąd, woda, ogrzewanie wg liczników.

Wymagana jest kaucja.

Zapraszam na prezentację.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zobacz także inne ogłoszenia: