Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

2 107 PLN (49 zł/m²)
Gdańsk, Jasień, Jabłoniowa
Archiwalna - Lokal komercyjny na wynajem
43.00m² 1 2012
Lokal biurowy - Gdańsk Jabłoniowa
  • Oferta Archiwalna:
    Nowy lokal biurowy - Gdańsk JabłoniowaPrezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokali biurowych, usytuowanych w nowoczesnym kompleksie usługowo-biurowym Nordika, przy ul. Jabłoniowej 20, w prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska....
Oferta Archiwalna:
Nowy lokal biurowy - Gdańsk Jabłoniowa

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokali biurowych, usytuowanych w nowoczesnym kompleksie usługowo-biurowym Nordika, przy ul. Jabłoniowej 20, w prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Niewątpliwym atutem jest bliskość obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego oraz bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska. W odległości 20 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy. W najbliższym czasie powstanie również w odległości ok. 500 m pętla tramwajowa, a ul. Jabłoniowa zostanie przebudowana. Na parterze budynku znajduje się portiernia i ochrona, pracownicy oraz klienci mają do dyspozycji 2 windy, parking podziemny i zewnętrzny. Sanitariaty umiejscowione są na każdy piętrze. Dodatkowo na parterze znajdują się pizzerie, pralnia  oraz gabinety lekarskie.

Biuro o powierzchni od 43 m2  w stanie wykończonym: podłoga wykładzina, ściany malowane na biało, podwieszany sufit z punktowym oświetleniem. Dodatkowo z lokalu wyjście na taras.
Urokliwe i przestrzenne biura posiadają potężne okna z panoramicznym widokiem na sąsiednie tereny i staw. Dodatkowym atutem jest część wspólna ( 40 m2 ) do użytku dla wszystkich lokali (kuchnia, lobby, jadalnia).

Świetna lokalizacja pod funkcję biurową - łatwy dojazd od centrum, pełna infrastruktura handlowo-usługowa, obwodnica trójmiasta, port lotniczy, a w bezpośrednim sąsiedztwie przystanek komunikacji miejskiej i dalej pętla tramwajowa to główne atuty nieruchomości.

Czynsz: 49 zł/m2 + VAT
Dodatkowo zryczałtowane opłaty 12 zł netto/ m2

Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego! 

Zapraszamy do kontaktu.

biuro@exnovo.pl
  


Marcin Fałek 
510 363 812

ul. Artura Grottgera 14

81-809 Sopot

Osoba kontaktowa: Marcin Fałek

Tel: +48510363812 - wyślij wiadomość sms